Szczegóły atrakcji turystycznej
Kategoria: Gastronomia

Biała Róża


Romantyczna restauracja Biała Róża mieści się w historycznym kompleksie pałacowym zwanym Dworkiem Krakowskim, w bliskim sąsiedztwie miejsc – symboli Krakowa: Rynku Głównego i Zamku Królewskiego na Wawelu, tuż obok Plant i Filharmonii.
To miejsce prawdziwie krakowskie, nawiązujące do tradycji kulinarnej miasta, historii regionu, szanujące jego kulturowe i artystyczne dziedzictwo. Doceniają to nasi goście: turyści spragnieni restauracji Krakowa oraz mieszkańcy kochający swoje miasto i jego aurę. Tworząc nasze dania inspirujemy się dawnymi przepisami kuchni małopolskiej, które wyszukujemy z olbrzymią pieczołowitością i zaangażowaniem. Na talerzach podajemy kulinarną tradycję Krakowa w nowoczesnej aranżacji restauracji Kraków Biała Róża.
Jesteśmy przekonani, że ekscytująca przygoda kulinarna ma swój początek w najlepszych produktach, dlatego też selekcjonujemy je ze szczególną starannością, a przy doborze dostawców stawiamy na bliską lokalizację i jakość upraw oraz etykę hodowli.
Zapraszamy do naszej restauracji – Kraków, ul. Straszewskiego 16

Lokalizacja
ulica Straszewskiego 16
31-101 Kraków
Kraków
Jura Krakowsko-Częstochowska
w centrum miasta
Informacje ogólne
: restauracja
: polska, regionalna, staropolska
Kontakt
: 12 421 51 90
: biuro@restauracjabialaroza.pl
: http://www.restauracjabialaroza.pl/
Dostępność
: cały rok
Atrakcje
Trasy
Galerie
Szlak kulinarny Śląskie Smaki
Mysłowice
Są takie miejsca gdzie wchodzisz i od razu czujesz się jak w gościnie u przyjaciół.
Kroczyce
Zajazd położony w malowniczej scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej oferuje dania kuchni staropolskiej, jurajskiej i m... więcej>>
Dąbrowa Górnicza
Restauracja Zagłębie Smaku znajduje się na pierwszym piętrze hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej.
Zawiercie
Obiekt położony jest w sercu Jury na obrzeżach miasta Zawiercie otoczonymi terenami leśnymi, blisko głównych dróg krajow... więcej>>
W pobliżu
Kraków
Na koniec naszej wędrówki udajemy się do Krakowa. Górujący nad miastem na wzgórzu nieopodal Wisły zamek Wawel jest bez wątpienia najważniejszym z zamków znajdujących się na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej.
Kraków
Jeden z największych i najważniejszy, po Katedrze Wawelskiej, kościół Krakowa. Należy do najbardziej znanych zabytków Krakowa i Polski.
zobacz więcej