Aktualności
Data dodania: 6 kwietnia 2020
Autor: zgj

Pomysły na czas i edukację dla dzieci - Osikowa Dolina


Pomysły na czas i edukację dla dzieci - Osikowa Dolina

Wszyscy uczestniczymy w naprawdę niespotykanym wydarzeniu globalnym, wierzymy że z tego trudnego doświadczenia powstanie też dobro.
Wychodząc na przeciw zmieniającej się rzeczywistości dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić narzędzia oraz materiały edukacyjne, które pomogą pedagogom, rodzicom i dzieciom.
Dzisiaj czas wolny i edukacja dzieci w naszych domach jest nowym wyzwaniem, dlatego proponujemy polskie zestawy kreatywne z drewna osikowego, szczególnie polecamy zestawy na okres Świąt Wielkanocnych.

Zestawy zawierają wszystkie niezbędne materiały i instrukcje wykonania ( tutoriale) do wybranych nakręcone są również filmy instruktażowe.
Zostańcie w domu - zamówienia powyżej 45 zł dostarczymy bezpłatnie.

Mamy nadzieję, że wspólna zabawa z osikowym wiórkiem przyniesie Państwu i Waszym dzieciom radość oraz pozwoli na oderwanie od codziennych zmartwień.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą promocją do 70%, ofertą wielkanocnych ozdób i dekoracji.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych zestawów kreatywnych " Zrób to Sam" https://osikowadolina.pl/pl/c/ZESTAWY-KREATYWNE/71

Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i rozwiązania dotyczące zajęć online dla osób indywidualnych jaki dla grup szkolnych.
Bardzo cenimy Wasze wsparcie. Jesteśmy przekonani, że razem stawiamy czoła tym wyzwaniom.Zapewniamy, że nadal będziemy szukać rozwiązań i wspierać każdego z Was wraz z nowymi potrzebami.

https://osikowadolina.pl/pl/p/ZESTAW-KREATYWNY-NA-1-SZT.-ZAJAC/301

https://osikowadolina.pl/pl/p/ZESTAW-KREATYWNY-NA-1-SZT.-KOSZYK/876

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Dbajcie o Siebie i Waszych Bliskich. Zdrowie i bezpieczeństwo jest teraz najważniejsze.

Do zobaczenia w Osikowej Dolinie.