Biegaj z Duchami - 21.06.2024, Straszna ExtremeJura

Miejscowość:
Żarki
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Zapraszamy na wyjątkowe, coroczne wydarzenie "Biegaj z Duchami", które odbędzie się w ramach ExtremeJura. Przygotujcie się na niezapomnianą noc, podczas której przeżyjecie dreszcz emocji, spotkania z duchami i atmosferę pełną tajemnic. To wydarzenie to więcej niż zwykły bieg – to prawdziwa przygoda w świecie nadprzyrodzonym.

Dla uczestników przygotowaliśmy dwie trasy, które z pewnością zadowolą zarówno doświadczonych biegaczy, jak i entuzjastów marszu nordic walking. Trasy te zostały zaprojektowane tak, aby dostarczyć uczestnikom nie tylko wyzwania fizycznego, ale i niezwykłych wrażeń:

  • 15 km: Dedykowana dla tych, którzy nie boją się dłuższych dystansów i są gotowi na spotkanie z prawdziwymi duchami. Idealna dla odważnych łowców duchów poszukujących ekstremalnych emocji.
  • 9 km: Zapewnia równie emocjonujące doznania, ale na nieco krótszym dystansie. To świetna opcja dla tych, którzy preferują mniej wymagające trasy, a także dla fanów nordic walking, którzy chcą doświadczyć atmosfery biegu w niesamowitym otoczeniu.

Zachęcamy wszystkich uczestników do wcielenia się w klimat wydarzenia poprzez założenie strojów w tematyce "duchowej". Taka oprawa z pewnością umocni wyjątkowy charakter tej nocy i sprawi, że bieg będzie nie tylko próbą wytrzymałości, ale również pamiętnym przeżyciem.

Nie przegapcie okazji, by dołączyć do grona śmiałków i przeżyć noc pełną niespodzianek. Rejestracja już trwa, a liczba miejsc jest ograniczona. Zgromadźcie swoją drużynę łowców duchów i zarezerwujcie swoje miejsce wśród odważnych. Zapewniamy, że to będzie bieg, którego nie zapomnicie!

Do zobaczenia na starcie! Niech duchy będą z Wami!

 

 

Organizator: Grupa ExtremeJura Współorganizatorzy: Biegowa Biegaj z Żarkami. MGOK Żarki Spółdzielnia Socjalna Amonit Jura Sport Kultura
Patronat Honorowy: Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Adam Zamora
Strona biegów: https://extremejura.com/

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  295
Lokalizacja:

Ul. Leśniowska 99
42-310 Żarki
Gmina: Żarki
Powiat: myszkowski


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Lokalizacja: 
W mieście, Na wsi
Kategoria: 
Wydarzenia

Organizator: 
ExtremeJura
Data wydarzenia: 
21/06/2024
Kontakt:
Telefon: +48 664 715 931
Telefon: +48 500 370 210

Strona internetowa: https://extremejura.com
Social media: 
Informacje ogólne:
Rodzaj obiektu:  Imprezy sportowe

Ceny i udogodnienia
Bilety:
Ceny: 40

Wybrane punkty sprzedaży
Email: kontakt@extremejura.com
Strona internetowa: http://extremejura.com
Kup bilety on-line: https://extremejura.com/zduchami
Dodaj do planera
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX