Zachęcamy do zagłosowania na Bydgoszcz jako jedyne polskie miasto w konkursie o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020.

Autor:
zgj
Data publikacji:
16 Styczeń 2020
Odsłuchaj tekst

Zachęcamy do zagłosowania na Bydgoszcz jako jedyne polskie miasto w konkursie o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020.

Z ogromną przyjemnością Polska Organizacja Turystyczna informuje, że Bydgoszcz to jedyne polskie miasto, które nominowane zostało do udziału w prestiżowym konkursie o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020).
Konkurs organizowany jest od 2009 roku przez międzynarodową organizację z siedzibą w Brukseli, której celem jest promocja kultury i turystyki w Europie.

Bydgoszcz znalazła się wśród 20 celów podróży wybranych przez EBD: Rzym, Rotterdam, Sibiu, Ateny, Berlin, Colmar, Menorca, Tbilisi, Praga, Cork, Heviz, Wiedeń, Paryż, Rochefort (EDEN), Rijeka, Madryt, Cascais, Reykjavik, Namur.

Wierzymy, że dobry wynik Bydgoszczy może przyczynić się do wzrostu liczby turystów odwiedzających nie tylko miasto, ale także inne regiony kraju.

Jednak bez Państwa pomocy dobry wynik Bydgoszczy/Polski w tym konkursie nie będzie możliwy. Dlatego prosimy o Państwa głosy.

Głosowanie trwa od 15 stycznia do 5 lutego 2020 roku. Z jednego IP można oddać tylko 1 głos na tydzień.

Link do strony poniżej:

https://www.europeanbestdestinations.com/european-best-destinations-2020/

„Bydgoszcz to idealne miejsce dla podróżników chcących odkrywać prawdziwe miasta z prawdziwymi ludźmi i chcących doświadczyć czegoś niezwykłego.” – Tak uzasadnia nominację Bydgoszczy Maximilien Lejeune, dyrektor European Best Destinations.

Więcej o Bydgoszczy na www.visitbydgoszcz.pl

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  1
Pogoda
Katowice