Związek Gmin Jurajskich zaprasza do bezpłatnego skorzystania z oferty turystycznej Przewodników Jurajskich, Jurajskich Instruktorów Wspinaczki oraz Grupy Jurajskiej GOPR

Data publikacji:
06 Lipiec 2020
Odsłuchaj tekst

Związek Gmin Jurajskich zaprasza do bezpłatnego skorzystania z oferty turystycznej Przewodników Jurajskich, Jurajskich Instruktorów Wspinaczki oraz Grupy Jurajskiej GOPR

Przewodnicy Jurajscy pokażą Państwu najciekawsze miejsca na Jurze Krakowsko Częstochowskiej znajdujące się na terenie woj. śląskiego, usługa jest bezpłatna, kosztem natomiast są ewentualne bilety wstępu do odwiedzanych obiektów. Wycieczki trwają ok 3 godziny, miejsca zwiedzania są ustalane przez turystów.
Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnego przewodnika dzwoń: 514 209 999 lub 506 223 324

Instruktorzy wspinaczki zapewnią Państwu możliwość wspinaczki w zależności od poziomu zaawansowania, wszyscy uczestnicy zostaną wyposażeni w kompletny sprzęt wspinaczkowy. Usługa zostanie wykonana bezpłatnie w kameralnej lub rodzinnej atmosferze. Podczas pobytu w skałach zapewniamy profesjonalną opiekę instruktora wspinaczki z doświadczeniem w pracy z dziećmi i dorosłymi.
Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnego instruktora wspinaczki dzwoń: 888 997 956 lub 504 592 820

Grupa Jurajska GOPR, przygotowała dla Państwa jurajskie eskapady, uczestnicy oglądając i używając sprzęt wykorzystywany do prowadzenia działań ratowniczych, w tym terenowe karetki ratunkowe (którymi będą zwiedzać Jurę) będą mieli okazję wcielić się w rolę ratowników i przypomnieć sobie informacje na temat pierwszej pomocy. Do eskapad z GOPR zapraszamy rodziny i kameralne grupki turystów.
Jeśli chcesz skorzystać z eskapady GOPR dzwoń: 693 340 181

Możliwe również będzie połączenie tych trzech rodzajów zwiedzania w obrębie jednej grupy turystów po uprzednim umówieniu zakresu terenowego i czasowego.
Więcej informacji uzyskać można również w Związku Gmin Jurajskich tel. 32 67 333 64
Ilość miejsc ograniczona.

Zadanie dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  5
Pogoda
Katowice