Jurajski Przewodnik Fotograficzny - Odcinek 4

Autor:
Związek Gmin Jurajskich
Data publikacji:
19 Marzec 2021
Odsłuchaj tekst

W kolejnym odcinku Jurajskiego Przewodnika Fotograficznego zespół Lighthouse Media postanowił przedstawić Okiennik Wielki - przepiękny skalny ostaniec, będący jedną z najefektowniejszych naturalnych wizytówek całej Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Szlaku Orlich Gniazd!

Udało się w tym roku zaznać prawdziwej, jurajskiej zimy i udało się autorom cyklu uwiecznić ją na zdjęciach i w kadrach filmowych. Dlatego też wraz z Lighthouse Media przygotowaliśmy dla Was ten wyjątkowy odcinek, mając nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Bo przecież jurajskie zimy są naprawdę wyjątkowe - to właśnie miał zobrazować ten wyjątkowy materiał filmowy

Okiennik Wielki w Gminie Kroczyce to przepiękne miejsce - a przysypany świeżutkim śniegiem wygląda po prostu obłędnie! Podpowiadamy zatem jak go ciekawie sfotografować i na co zwrócić uwagę - zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu! 

Zachęcamy również do śledzenia kanału YouTube Jurajskiego Przewodnika Fotograficznego oraz konta na Instagramie, gdzie zamieszczane są wyjątkowe zdjęcia z odwiedzanych przez autorów jurajskich lokalizacji.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy udanych wycieczek i kadrów! laughing
Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  65
Pogoda
Katowice