Galeria zdjęć Juromanii 2021

Autor:
Związek Gmin Jurajskich
Data publikacji:
20 Październik 2021
Odsłuchaj tekst

Juromania 2021 dobiegła końca i strasznie nam z tego powodu smutno! Ale nie jednak co się smucić zbyt długo, gdyż dotarły już do nas zdjęcia wykonane przez naszą obsługę medialną, która towarzyszyła Juromaniakom w trakcie całego festiwalu!

Dzięki tym fotografiom będziemy mogli dozować Wam przez cały rok relacje z atrakcji i wydarzeń, które miały miejsce w trakcie tegorocznej edycji festiwalu. A działo się bardzo wiele i bardzo efektownie! Będzie zatem na czym zawiesić od czasu do czasu oko!

Wierzymy, że spojrzenie na posty i artykuły związane ze wspaniałą atmosferą i pozytywnymi emocjami naszego festiwalu pozwoli na chwilę zapomnienia w trakcie codziennych obowiązków i wywołają uśmiechy na waszych twarzach w oczekiwaniu na kolejną edycję Święta Jury Krakowsko-Częstochowskiej!

Tymczasem prezentujemy Wam galerię wybranych zdjęć, która stanowi raptem wycinek tego, co zdołali uwiecznić w trakcie Juromanii 2021 fotografowie festiwalowej obsługi medialnej! Życzymy miłego oglądania!

Zachęcamy również do bieżącego śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie dzielimy się zdjęciami filmami i nowinkami, zarówno z festiwalu, jak i z całej Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Szlaku Orlich Gniazd!

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  42
Pogoda
Katowice