Juromania 2021 - Spotkanie podsumowujące imprezę

Autor:
Związek Gmin Jurajskich
Data publikacji:
24 Październik 2021
Odsłuchaj tekst

Jak wiemy, Juromania 2021 dobiegła końca i ponownie okazała się bardzo udana imprezą wieńcząca sezon letni na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Dla nas, jako organizatorów imprezy, to jednak nie koniec pracy! Każdego roku, kiedy emocje po festiwalu już nieco opadną, spotykamy się współnie podsumować imprezę i wyciągnąć wnioski, aby każdego roku Juromania mogła być świętem jeszcze bardziej atrakcyjnym dla wszystkich gości biorących udział w imprezie. 

W tym roku spotkanie odbyło się w Zawierciu w dniu 21 października. Wzięli w nim udzial przedstawiciele Urzędów Marszałkowskich województwa śląskiego i małopolskiego, dyrektor biura Śląskiej Organizacji Turystycznej, dyrektor biura Związku Gmin Jurajskich, przedstawiciele gmin i atrakcji biorących udział w Juromanii, przedstawiciele obsługi medialnej oraz goście z Euroregionu Beskidy, którzy chcieli podpatrzeć co nieco z warsztatu pracy orgniazatorów święta Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Uczestnikom przedstawiono kluczowe statystyki tegorocznej Juromanii, które, mimo nienalepszej aury pogodowej w trakcie samej imprezy wciąż napawają wielkim optymizmem: "3 dni wydarzeń, 63 lokalizacji, 24 800 uczestników, 301 atrakcji" - to tylko pokazuje, że największy jurajski festiwal staje się coraz silniejszym punktem w kalendarzu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, co nas niezmiernie cieszy!

W trakcie spotkania miała miejsce również premiera 3 filmów promocyjnych, stanowiących bardzo ciekawe podsumowanie festiwalowych wydarzeń i kluczowych statystyk, które już można podziwiać w mediach społecznościowych Juromanii! Zachęcamy do bieżącego śledzenia festiwalowych profili, aby nie umknęła Wam żadna nowinka dotycząca Święta Jury Krakowsko-Częstochowskiej oraz innych ciekawych wydarzeń w regionie i na Szlaku Orlich Gniazd!

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  59
Pogoda
Katowice