Jurajski Przewodnik Fotograficzny - Odcinek nr 5 już w sieci!

Autor:
Związek Gmin Jurajskich
Data publikacji:
25 Styczeń 2022
Odsłuchaj tekst

Szlak Orlich Gniazd to najważniejszy i najbardziej spektakularny szlak turystyczny przepięknego regionu jakim jest Jura Krakowsko-Częstochowska. Jak sama jego nazwa wskazuje, obiekty na nim występujące nie mogą być łatwe do zdobycia w terenie... w końcu to "orle gniazda".

Jednym ze wspomnianych orlich gniazd jest bohater tego odcinka - czyli Zamek Pilcza w Smoleniu! Ten przepięknie ulokowany obiekt historyczny i za razem jedna z perełek na Szlaku Orlich Gniazd sprawiać może nieco trudności przy ambitnym fotografowaniu... ale od czego jest współczesna technologia i jej dzieci...? Czyli między innymi dość powszechne już drony!

W tym odcinku wraz z naszą ekipą medialną chcielibyśmy Was zainspirować właśnie tym Zamkiem i otaczającym go dość dzikim terenem, miezy innymi Doliną Wodącą, której piękno najłatwiej przedstawić właśnie z perspektywy powietrznej... czyli w tym przypadku.. dronowej!

Szczerze zachęcamy do obejrzenia tego odcinka... wierzcie na słowo... jest na czym zawiesić oko, gdyż zaprezentowano w nim naprawdę wyjątkowe ujęcia Zamku Pilcza, których z pewnością zbyt wiele w internecie nie ma! Jesteśmy przekonani, że ten film może stanowić świetne źródło inspiracji dla osób lubiących w sposób nietuzinkowy uwieczniać odwiedzane przez siebie miejsca i atrakcje!

Zapraszamy przy okazji do polubienia instagramowego konta Jurajskiego Przewodnika Fotograficznego, gdzie możecie obejrzeć więcej zdjęć wykonywanych w trakcie naszych wspólnych jurajskich wycieczek... zdjęć wykonywanych z czystej fotograficznej pasji! Link do profilu -> JPF Instagram

Do zobaczenia na szlakach Jury Krakowsko-Częstochowskiej!

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  32
Pogoda
Katowice