PERŁA 2022 za produkt regionalny dla Pstrąg Ojcowski!

Data publikacji:
26 Wrzesień 2022
Odsłuchaj tekst
Koniec września to tradycyjnie już dla poznaniaków wielka fiesta regionalnej i tradycyjnej kuchni. A wszystko to za sprawą targów Smaki Regionów, które odbyły się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Tegoroczna edycja była rekordowa pod względem frekwencji, bowiem wydarzenie odwiedziło 30 446 zwiedzających.

Smaki Regionów to pełna oryginalnej i smacznej żywności oferta adresowana do współczesnych, bardzo świadomych konsumentów, przykładających dużą uwagę do spożywanych produktów i poszukujących tych, które mają ekologiczne pochodzenie czy też ich produkcja jest potwierdzona certyfikatami jakości.

Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego przyznała Perły na Smakach Regionów

XIX edycja ogólnopolskiego Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów” na najlepszy regionalny i tradycyjny produkt żywnościowy oraz na najlepsze danie i potrawę regionalną i tradycyjną miała swój finał podczas targów. To wydarzenie, które organizowane jest przez PIPRiL, a jego rola skupia się identyfikacji i dokumentacji lokalnych i regionalnych wyrobów, osadzonych głęboko w polskiej tradycji i od lat wytwarzanych tymi samymi metodami i według tych samych receptur.

Prestiżową nagrodę w Konkursie  - Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów -Perła 2022- za produkt regioinalny dla Ojcowskiego Pstrąga!!!

Gratulacje!!!!

 


żródło:https://www.facebook.com/pstragojcowski

źródło:https://www.smaki-regionow.pl/pl/o-wydarzeniu/edycja-2022/

 

Delektować się pysznym, Ojcowskim Pstrągiem możemy w:

Ojców 48, 32-047 Ojców

 

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  28
Pogoda
Katowice