Oficjalna relacja z przejazdu rowerowym Szlakiem Orlich Gniazd już na YouTube!

Autor:
Związek Gmin Jurajskich
Data publikacji:
17 Kwiecień 2024
Odsłuchaj tekst

Zapraszamy Was na oficjalny kanał YouTube Szlaku Orlich Gniazd! Przedstawiamy nasz najnowszy projekt: ekscytujący cykl filmowy, który zabierze Cię w rowerową podróż przez historię, przyrodę i kulturę magicznego regionu Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Nasz cykl składa się z 8 odcinków, z których każdy jest prawdziwą przygodą pełną atrakcji na Szlaku Orlich Gniazd. Pierwszy odcinek stanowiący relację z przejazdu na trasie od Krakowa do Zamku Tenczyn i Krzeszowic jest jak otwarcie skarbca pełnego niezwykłych historii, tajemniczych zamków i malowniczych krajobrazów, które zafascynują Cię od pierwszej chwili.

Przygotuj się na niezapomniane przygody z naszą ekipą filmową, gdy wraz z nami odkryjesz niezwykłe zakątki naszegoregionu, zanurzając się w historii średniowiecznych zamków, tajemniczych miejsc i pięknie jurajskich krajobrazów. Każdy odcinek naszego cyklu filmowego to rowerowa "podróż w czasie", która przeniesie Cię do epoki, gdy na tych terenach królowały zamki i fortyfikacje.

W naszych filmach nie zabraknie również zwiedzania tutejszych zabytków, które tworzą niepowtarzalny charakter Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Przeżyj z nami niezapomniane chwile, gdy połączymy piękno przyrody z bogatą historią, tworząc wyjątkową mozaikę doznań, których bez problemu można zaznać podczas wycieczek rowerowych.

Jako początek naszego wspólnego odkrywania zapraszamy Cię do obejrzenia pierwszego odcinka, który już teraz jest dostępny na naszym kanale YouTube. Nie zwlekaj, ruszaj w podróż przez magiczny Szlak Orlich Gniazd razem z nami!

Subskrybuj nasz kanał, aby nie przegapić kolejnych emocjonujących filmów! Szlak Orlich Gniazd stoi przed Tobą otworem, gotowy na niezapomnianą podróż w świat historii, przyrody i kultury. Do zobaczenia na naszym kanale i na szlakach Jury Krakowsko-Częstochowskiej!

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  64
Pogoda
Katowice