22 września na Rynku w Olsztynie zapraszamy na koncerty w ramach Święta Szlaku Orlich Gniazd

Miejscowość:
Olsztyn
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Już w sobotę, 22 września na Rynku w Olsztynie koncerty w ramach Święta Szlaku Orlich Gniazd. O godz. 19.00 na scenie wystąpią: Monika Borzym z programem „Radioheadycznie”, Follow Rabbit Orchestra „Song Protest”, Autorska Orkiestra pod wodzą Oli Rzepki (Drekoty) w składzie: 100nka, Graal, Gaba Kulka, Natasza Pikuła, Marsija Loco.

Na zamku od godz.11.00 czeka wiele atrakcji: rekonstrukcja historyczna w scenerii ruin „Kasper Karliński Obrońca zamku”, stoiska rzemieślnicze, gastronomiczne, warsztaty, pokazy, zajęcia kulinarne prowadzone przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich, przejażdżki wozem konnym, pokazy GOPR.


Monika Borzym – Artystka jest wychowanką słynnej warszawskiej szkoły muzycznej przy ul. Bednarskiej, ale uczyła się i śpiewała także w Stanach Zjednoczonych (Miami, LA). Określana mianem "polskiego, muzycznego towaru eksportowego" w najlepszym wydaniu. Ma na koncie cztery płyty i współpracę ze śmietanką światowego jazzu. Początkową naukę w klasie fortepianu z czasem zamieniła na edukację wokalną. A dlaczego jazz? „Myślę, że dlatego wybrałam taki gatunek muzyczny, żeby całe życie móc się rozwijać i żeby mnie to nigdy nie znudziło.”

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  1
Lokalizacja:

Ul. Rynek
Olsztyn
Gmina: Olsztyn
Powiat: częstochowski


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Kategoria: 
Wydarzenia

Data wydarzenia: 
08:00 - 16:00 22/09/2018
Kontakt:
Telefon: +48 343 285 076

Strona internetowa: www.olsztyn-jurajski.pl
Dodaj do planera
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Trasa narciarska
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX