Wielkie Bieganie wokół Góry Biakło

Miejscowość:
Olsztyn
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Wielkie Bieganie wokół Góry Biakło

24 lutego br. w Olsztynie odbędzie się I Cross wokół Małego Giewontu. Biuro zawodów zorganizowane będzie w hali sportowej przy ul. Zielonej. Zawodnicy wystartują o godz. 12.00 spod Góry Biakło, popularnie zwanej Małym Giewontem.

W przepięknej scenerii rozegrany zostanie wymagający cross, który w zamiarze organizatorów ma dobrze przygotować uczestników do zbliżających się wiosennych startów. Na trasie liczącej 8 km, odbywającej się na pętlach po 2 km, będziecie mogli sprawdzić swoje możliwości i aktualny stan swojej formy.

Podczas biegu przewidziano wiele atrakcji. Każdy uczestnik otrzyma piękny medal, posiłek regeneracyjny oraz będzie mógł za niewielką dopłatą otrzymać koszulkę techniczną. Wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną nagrody: m. in. zabiegi wybielające zęby, karnety do SPA, vouchery na jazdę próbną najnowszymi samochodami Forda oraz vouchery na bezpłatne przeglądy samochodów. Dla najlepszych przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe.

Swój udział zapowiedziały największe gwiazdy polskich biegów długich: Wanda Panfil - Gonzales, Leszek Bebło, Rafał Wójcik, Tomasz Kozłowski oraz Jakub Jelonek.

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Precjoza przy współpracy z Gminą Olsztyn i Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  1
Lokalizacja:

Ul. Zielona
Olsztyn
Gmina: Olsztyn
Powiat: częstochowski


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Kategoria: 
Wydarzenia

Data wydarzenia: 
23:00 - 23:00 23/02/2018
Dodaj do planera
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Trasa narciarska
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX