Karczma Czarci Młyn

Miejscowość:
Zawiercie
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszej restauracji położonej z dala od miejskiego zgiełku, w pięknym, zielonym i zacisznym zakątku Borowego Pola. Oferujemy pyszne dania przygotowywane w tradycyjny sposób z najlepszych produktów. Specjalnie dla Państwa będą one serwowane przez Nowego Szefa Kuchni. Wyróżnia nas wysoka jakość potraw i usług. Szczycimy się tym, że nasi Klienci do nas wracają, a organizowane przez nas imprezy cyklicznie się powtarzają. Zajmujemy się organizacją dużych imprez plenerowych i pikników, jak również mniejszych przyjęć okolicznościowych typu komunie, chrzciny, imieniny, stypy itp. Każdy Klient traktowany jest u nas w sposób indywidualny.

Staramy się sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych Gości. Ale Czarci Młyn to nie tylko restauracja – to cały kompleks wypoczynkowy, gdzie każdy z Państwa miło spędzi czas.W ciepłe dni zapraszamy do ogródka piwnego z ogromnym grillem, gdzie w otoczeniu zieleni można się w pełni zrelaksować. Miłośników czynnego wypoczynku zapraszamy natomiast do korzystania z boisk znajdujących się na naszym terenie – do badmintona i siatkówki plażowej.Na terenie Ośrodka Czarci Młyn znajdują się także kąpielisko i wypożyczalnia sprzętu wodnego. Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych Gościach. Specjalnie dla naszych Milusińskich przygotowaliśmy plac zabaw, z licznymi atrakcjami i największą w mieście piaskownicą. Aby dodatkowo uprzyjemnić pobyt Dzieciom stworzyliśmy im możliwość obcowania z naszymi zwierzakami w Mini Zoo.

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Dlatego też w ostatnim czasie zmieniliśmy również wystrój wnętrza restauracji. Dawne stoliki zastąpione zostały klimatycznymi drewnianymi ławami. Dołożymy wszelkich starań, aby każdy z naszych Gości czuł się u nas wyjątkowo. Serdecznie zapraszamy do Czarciego Młyna.

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  91
Lokalizacja:

Ul. Armii Krajowej  43
Zawiercie
Gmina: Zawiercie
Powiat: zawierciański


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska, Śląsk
Lokalizacja: 
Nad wodą
Kategoria: 
Gastronomia

Kontakt:
Telefon komórkowy: +48 504 073 044

Strona internetowa: www.czarcimlyn.com.pl
Informacje ogólne:
Rodzaj obiektu:  Karczma, Restauracja

Dostępność Całoroczny
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
W pobliżu
Pogoda
Katowice
Zakwaterowanie w pobliżu
Łazy
3.52 km
Zawiercie
4.83 km
Gastronomia w pobliżu
Poręba
2.63 km
Zawiercie
3.36 km