Piwnica Pod Aniołem

Miejscowość:
Zawiercie
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Piwnica pod Aniołem to wyjątkowe miejsce dla tych, którzy lubią kulinarną podróż do polskich smaków i interesujący punkt na gastronomicznej mapie Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Nasza restauracja powstała na fundamencie zbudowanym z pasji i zamiłowania do przyrządzania posiłków. Piwnica pod Aniołem słynie ze smacznej kuchni opartej na polskiej tradycji kulinarnej. Codziennie przygotowujemy �danie dnia� (dwudaniowy obiad za 15zł). Dodatkowo oferujemy także pizze i dania włoskie (wszystkie dania podajemy na miejscu lub na wynos) - więcej w dziale Menu.

W Zawierciu przy ulicy Blanowskiej 15, gdzie zlokalizowana jest restauracja, można odnaleźć ciepłą i przytulną atmosferę, a romantycznego klimatu dodaje kominek - więcej w dziale Galeria.

Piwnica pod Aniołem to idealne miejsce na codzienne spotkanie zarówno towarzyskie, jak i biznesowe oraz na romantyczne kolacje we dwoje. To również częsty przystanek turystów podróżujących z Zawiercia do perły Jury � Ogrodzieńca, Morska lub Skarżyc.

Organizujemy imprezy okolicznościowe (np. wesela, chrzciny, komunie, urodziny, stypy); z możliwością wynajęcia lokalu na wyłączność.

Dodatkowo posiadamy klimatyzowaną salę (na ok. 45 osób) na prezentacje, szkolenia, spotkania informacyjne. Koszt wynajmu: 50 zł + VAT/1 h - więcej w dziale Restauracja.
Zapraszamy w gościnne progi naszej restauracji!

 

Twoja ocena:
Ocena: 3.0 (Oddano 2 głosy)
Wyświetlenia:  96
Lokalizacja:

Ul. Blanowska  15
Zawiercie
Gmina: Zawiercie
Powiat: zawierciański


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Lokalizacja: 
W centrum miasta
Kategoria: 
Gastronomia

Kontakt:
Telefon: +32 671 433 7
Telefon komórkowy: +60 703 513 9

Strona internetowa: http://www.podaniolem.eu/
Informacje ogólne:
Rodzaj obiektu:  Restauracja

Dostępność Całoroczny
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
W pobliżu
Zawiercie
0.67 km
Pogoda
Katowice
Zakwaterowanie w pobliżu
Zawiercie
2.01 km
Gastronomia w pobliżu
Zawiercie
0.56 km
Zawiercie
0.77 km