Szczegóły atrakcji turystycznej
Kategoria: Gastronomia

Factor Pub


Pub

Proponujemy naszym klientom bardzo bogaty wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Począwszy od piw, przez wina, wódki czyste i smakowe, likiery, a na wyśmienitych whisky i koniakach kończąc. Również miłośnicy drinków, koktaili i shotów znajdą w naszym menu swoją ulubioną pozycję.

Cafeteria

Zapraszamy wszystkich łasuchów na aromatyczną kawę "LAVAZZA", którą podajemy na różne sposoby.
Pyszne desery lodowe na bazie lodów marki "GRYCAN" oraz fantastyczne ciacho z naszej zaprzyjaźnionej cukierni "DELOWSCY" z dodatkiem lodów i bakalii.

Pizzeria

Pizza z pieca opalanego drewnem to powrót do korzeni. Tak się robiło, zanim wygodne elektryczne piece zdominowały gastronomię. Wymaga o wiele więcej pracy i umiejętności, ale wielu uważa, że kto jej spróbuje, innej już jeść nie będzie chciał. Idealna powinna być zarówno miękka, jak i chrupiąca.
KEBAB
Wyśmienity DONER KEBAB podawany w bułce, tortilii lub na talerzu. Mięso dodatkowo podpiekane w piecu kamiennym.
ZAWSZE ŚWIEŻE WARZYWA I ZNAKOMITE SOSY WŁASNEJ PRODUKCJI.
BURGERY
Nasze wyjątkowe burgery polecamy każdemu, kto ceni sobie smaczne i zdrowe przekąski.
100% MIĘSA - 0%CHEMII I KONSERWANTÓW
Kotlety własnej produkcji wypiekane na wolnym ogniu. Zawsze świeże warzywa i znakomity sos hamburgerowy i ketchup.

Dowozimy do klienta - tel: 795 888 985
Pizza w rozmiarze 30, 40, 50 cm. Do każdej pizzy jeden sos gratis!

 

Lokalizacja
ulica Wierzbowa 16 B
Zawiercie
Zawiercie
Jura Krakowsko-Częstochowska
Informacje ogólne
: gyros, kafeteria, pizzeria, pub
: polska, włoska
Kontakt
: 795 888 985
: 795 888 985
: http://www.factorpub.pl/
Dostępność
: cały rok

Nie jesteś zalogowany. Aby skorzystać z planera podróży musisz się zalogować.

Przejdź do strony logowania.

Atrakcje
Trasy
Galerie
Audiowycieczki z tego miasta
Zapraszamy na audiowycieczkę po Zawierciu!
Zapraszamy na audiowycieczkę po Zawierciu!
Szlak kulinarny Śląskie Smaki
Kroczyce
Zajazd położony w malowniczej scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej oferuje dania kuchni staropolskiej, jurajskiej i m... więcej>>
Mysłowice
Są takie miejsca gdzie wchodzisz i od razu czujesz się jak w gościnie u przyjaciół.
W pobliżu
Zawiercie
Obiekt zwany Pałacykiem Szymańskiego to okazała willa dyrektora Towarzystwa Akcyjnego Zawiercie (TAZ), wzniesiona na przełomie XIX i XX w. Budowla stanowiła integralną część należącego do Towarzystwa osiedla robotniczego. Autorem projektu willi był warszawski architekt, Hugo Kuder. Na początku lat 90-tych XX w. Pałacyk Szymańskiego wpisany został do rejestru zabytków. Stanisław Szymański, generalny dyrektor TAZ, był także działaczem społecznym oraz filantropem.
Zawiercie
Interesującym kompleksem zabytkowym w Zawierciu jest niewątpliwie osiedle robotnicze Towarzystwa Akcyjnego Zawiercie. Osiedle wybudowane zostało na przełomie XIX i XX w. przy (nieistniejącej już dziś) przędzalni bawełny, założonej jeszcze w 1833 r., a w drugiej połowie XIX w. kupionej przez berlińskich Żydów, Adolfa i Bernarda Ginsbergów. Stanowiło ono pierwsze zaplanowane i w pełni zorganizowane osiedle o zabudowie wielorodzinnej, posiadające także budynki użyteczności publicznej.
Zawiercie
Bazylika Mniejsza pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu to murowana, neogotycka świątynia wzniesiona w latach 1896-1903. W 1904 r. przed kościołem postawiono figurę Matki Bożej Niepokalanie Poczętej. W 1992 r. kościół podniesiony został przez biskupa Stanisława Nowaka do godności kolegiaty. Od roku 2009 świątynia posiada z kolei godność bazyliki mniejszej. Na placu przed obiektem, jeszcze w latach 90-tych XIX wieku, odsłonięto pomnik Jana Pawła II.
Zawiercie
Dworzec kolejowy to najstarsza budowla związana z komunikacją zbiorową na terenie Zawiercia, wzniesiona przy linii Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej. Pierwszy, drewniany budynek dworca wybudowano tu w 1872 r. Obiekt murowany powstał niespełna dwadzieścia lat później, w 1890, jednak był on znacznie mniejszy niż budowla dzisiejsza. Tę ostatnią wzniesiono w latach 1910-13, a inwestycja uświetnić miała 300-lecie panowania w Rosji dynastii Romanowów.
zobacz więcej
Noclegi
Zawiercie
Hotel Zawiercie **** Business & Leisure to wysokiej klasy obiekt biznesowo-szkoleniowy, który znajduje się w miejscowości Zawiercie na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej w pobliżu międzynarodowego portu lotniczego Katowice - Pyrzowice.
Zawiercie
Do dyspozycji gości: kawiarnia z możliwością całodziennego wyżywienia, sauna, solarium, siłownia, korty tenisowe, masaż leczniczy, zajęcia sportowo-rekreacyjne, stadion sportowy, boiska do piłki nożnej, siatkówki oraz piłki ręcznej, basen odkryty, obok obiektu znajduje się park,
Zawiercie
HOSTEL CMC Putex usytuowany jest 500m od centrum miejscowości w terenie parkowym. Ciche i spokojne położenie pozwala na wypoczynek i relaks, a także na spotkania biznesowe i rodzinne.
zobacz więcej