Ranczo Czerwony Młyn

Miejscowość:
Zdów
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Jeżeli szukacie ciszy i spokoju oraz jesteście wrażliwi na piekno przyrody zapraszamy do malowniczego zakątka w centralnej cześci Jury na terenie Zespołu Jurajskich Parków Krajobrazowych. Ranczo znajduje sie na skraju boru dębowo-bukowego, u podnóża skały wapiennej oraz przepływającej tuż przy młynie rzeki Białki.


Nie jest to typowa agroturystyka lecz siedlisko otoczone murami warownymi oddające klimat Szlaku Warowni Jurajskich. Tuż obok przebiega Szlak Orlich Gniazd oraz Jurajski Szlak Rowerowy.


Mamy do zaoferowania w krainie ostanców skalnych i zamków jaką jest Jura Krakowsko-Częstochowska noclegi w komfortowych domkach do samodzielnego zamieszkania. Brak najbliższego sąsiedztwa pozwala gościom na swobodne korzystanie z rozległego terenu, dzieki czemu każdy z wypoczywających gości znajdzie dla siebie dogodne miejsce do ulubionej formy wypoczynku.


W miejscu w którym znajdują sie nasze domki Jura Krakowsko-Czestochowska jest wyjątkowo malownicza. Otoczenie całego gospodarstwa jest piekne krajobrazowo oraz cechują go niezwykłe warunki klimatyczne (rzeka, powietrze, ostance skalne, bujna roślinnooa oraz różnorodność ptactwa i zwierzyny leśnej).


Ranczo "CZERWONY MŁYN" łączy w sobie tradycje, prostotę i ciepło z przyjaznymi i komfortowymi warunkami użytkowania. 

Wyświetlenia:  965
Lokalizacja:

Ul. Źródlana  54
Zdów
Gmina: Włodowice
Powiat: zawierciański


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Lokalizacja: 
Nad wodą, Na wsi
Kategoria: 
Noclegi

Kontakt:
Telefon komórkowy: +48 730 520 909

Strona internetowa: http://www.czerwonymlyn.pl
Informacje ogólne:
Dostępność Całoroczny
Twoja ocena:
Ocena: 5.0 (Oddano 1 głosy)
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
Zakwaterowanie w pobliżu
Hucisko
1.86 km
Gastronomia w pobliżu
Hucisko
2.69 km
Podlesice
3.84 km
Mirów
4.53 km
Mirów
4.55 km
Wydarzenia w pobliżu
Żarki
2023-10-08
12.27 km
Zapraszamy na spotkanie z autorem najnowszej książki o Żarkach pt..„Dzieje Żarek – Leśniowa – Przewodziszowic do 1870 roku”. Autor: dr hab. Jacek Szpak