Jurajska Stokrotka w Kotowicach

Miejscowość:
Kotowice
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Gospodarstwo agroturystyczne powstało z udziałem środków unijnych z Partnerstwa Północnej Jury. Właścicielka Dagmara Ciosek przygotowała trzy pokoje, kuchnię, łazienki z myślą o przyjmowaniu gości.
- Od pewnego czasu rozważaliśmy możliwość uruchomienia usług agroturystycznych. Z udziałem dotacji udało się przygotować trzy pokoje dla gości – mówi właścicielka nowego agrogospodarstwa Dagmara Ciosek.
Pokoje urządzone są w nowym domu, otoczonym rozległym podwórkiem. Gospodarze pozostawili dla siebie parter domu. Na piętrze wydzieli trzy pokoje, w których może wypoczywać do 12 osób. Jeden pokój jest z łazienką, dwa mniejsze pokoje mają olbrzymią wspólną łazienkę w korytarzu wyposażoną w wannę i prysznic.
Pokoje są przestronne, nasłonecznione, wszystkie z balkonami. Każda sypialnia wyposażona w sosnowe łóżka, szafy, krzesła, stoły. Ciepłe kolory oraz ciepłe koce sprawiają, iż wnętrz są naprawdę przytulne. Istnieje możliwość dostosowania sypialni odnośnie liczby łózek pod wymagania gości. W części dla gości została wydzielona kuchnia, niezależna od gospodarzy. Na podwórku plac zabaw dla dzieci i parking dla klientów. Atutem jest osobne wejście do budynku tylko i wyłącznie dla gości.

Nowe gospodarstwo agroturystyczne jest położone na wzgórzu w Kotowicach. Stąd roztacza się przepiękny widok na skały w Rzędkowicach i Górę Zborów. W kilka minut można dotrzeć autem do zamków w Mirowie i w Bobolicach. Pod ręką są również wszystkie turystyczne atrakcje Gminy Żarki z sanktuarium w Leśniowie na czele.

- Północna część Jury, gdzie położone jest nasze agrogospodarstwo Jurajska Stokrotka to miejsce dla ludzi kochających smak przygody. Zapraszamy osoby zainteresowane aktywnym wypoczynkiem, jak i tych, którym odpowiada spokojny wypoczynek – wszystko zależne od indywidualnej potrzeby i upodobań – zachęca do przyjazdów gospodyni Dagmara Ciosek.

 

Wyświetlenia:  73
Lokalizacja:

Ul. Kolejowa 1
42-310 Kotowice
Gmina: Żarki
Powiat: myszkowski


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska, Śląsk
Lokalizacja: 
W lesie, Na wsi, Inny
Kategoria: 
Noclegi

Kontakt:
Telefon: +48 500 184 614

Strona internetowa: http://www.jurajskastokrotka.pl
Informacje ogólne:
Dostępność Całoroczny
Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
Zakwaterowanie w pobliżu
Gastronomia w pobliżu
Mirów
2.46 km
Mirów
2.58 km
Hucisko
3.61 km
Wydarzenia w pobliżu
Zawiercie
2022-05-28
12.04 km
SOBOTA, 28 MAJA 2022 O 10:00 Zawierciański Piknik Strażacki | 2022 r. Stadion 1000-lecia Państwa Polskiego w Zawierciu
Podzamcze
2022-07-16
16.07 km
Ognisko z Jaskiniowcem na Birowie .
Zawiercie
2022-08-27
16.07 km
Ognisko z Jaskiniowcem na Birowie.
Podzamcze
2022-06-25
16.70 km
Zamek Ogrodzieniec zaprasza na ognisko z Jaskiniowcem.
Ogrodzieniec
2022-05-22
17.13 km
Program pokazów rycerskich z aktywnym udziałem publiczności.