Dom na Jurze

Miejscowość:
Żarki
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Komfortowy Dom na Jurze w Żarkach.

Lubisz doskonałe warunki do wypoczynku? Nie chcesz sąsiadów pod tym samym dachem? Zatem skorzystaj z oferty wynajmu atrakcyjnego Domu na Jurze na wyłączność. Wnętrza w przytulnym stylu zapewnią poczucie ciepła i komfortu, a otoczenie pozwala się cieszyć pięknem otaczającej przyrody. Zapewniony jest wygodny nocleg dla 6 osób. Gości może być mniej, ale warunkiem wynajmu jest minimum dwudniowy pobyt.

  

 

Ogrodzona posesja, własne podwórko i dom z pełnymi wygodami w bardzo spokojnej lokalizacji w dzielnicy Żarek – Leśniowie. Nieopodal znajduje się maryjne sanktuarium, świetne ścieżki rowerowe i jurajskie atrakcje, w tym interaktywne młyn, czy zamki na Szlaku Orlich Gniazd. Piękna i cicha okolica to warunki dobrego wypoczynku.
- Zależało nam, aby stworzyć wakacyjny dom dostępny o każdej porze roku. Gwarantujemy prywatność i wypoczynek w sercu Jury – informuje właściciel Mariusz Chejduk. – Do dyspozycji gości jest przestronny salon z kuchnią i jadalnią, łazienka, oddzielne WC, a także dwie sypialnie. Małżeńską na parterze, druga dla 4 osób na poddaszu.

  

 

Gospodarze zapewniają, że wyjazdy nie muszą być męczące. Patrząc na stworzone przez nich warunki i na otoczenie, można być pewnym, że wypoczynek będzie relaksujący. Przed domem znajduje się zadaszony taras, z którego można podziwiać piękne widoki pól i lasów. Przestrzeń, piękne wyposażanie, dbałość o szczegóły widać na każdym ze 120 metrów powierzchni. Oczywiście posiłki można przygotowywać na miejscu. Jeśli nie ma się na to ochoty, to w kilka minut na piechotę da się dojść do restauracji.

  

 

- Zapraszamy na pobyty. Jura zachęca i warto tu spędzić czas niezależnie od pory roku. Czekamy na rowerzystów, lubiących piesze wędrówki i wspinaczy, bo niedaleko jest obszar wspinaczkowy Przewodziszowic i Suliszowic. Można przyjechać z rodziną, lub z paczką przyjaciół. Każdy znajdzie dla siebie atrakcje – zaprasza Mariusz Chejduk. - Dom na Jurze to idealne miejsce, na wypoczynek dla osób i rodzin lubiących aktywnie spędzać czas na łonie natury.

  

 

Parking na posesji. WiFi w obiekcie.


INFO:

Dom na Jurze

Ul. Wschodnia 31, 42 – 310 Żarki

Tel. 506 636 387

ewa.chejduk@interia.pl

https://www.domynajurze.com/
Polub na Fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=100095533563872

    

Wyświetlenia:  95
Lokalizacja:

Ul. Wschodnia 31
32-310 Żarki
Gmina: Żarki
Powiat: myszkowski


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Lokalizacja: 
Na wsi
Kategoria: 
Noclegi

Kontakt:
Telefon: +48 506 636 387

Strona internetowa: http://www.domynajurze.com/
Social media: 
Informacje ogólne:
Dostępność Całoroczny
Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
Zakwaterowanie w pobliżu
Gastronomia w pobliżu
Mirów
3.36 km
Mirów
3.40 km
Żarki
3.61 km
Wydarzenia w pobliżu
2024-04-09
19.05 km
Jura Krakowsko- Częstochowska, oprócz bogactwa przyrody , obfituje w niezapomniane imprezy i wydarzenia. Sezon turystyczny przed nami . Prezentujemy Kalendarium Wydarzeń Jurajskich na rok 2024 z najważniejszymi propozycjami imprez na terenie gmin członkowskich Związku Gmin Jurajskich.