Sweet Apartments w Żarkach

Miejscowość:
Żarki
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera
Wygodne, eleganckie i komfortowe. Takie właśnie są trzy apartamenty, każdy dla 4 osób. Do dyspozycji gości w każdym apartamencie przygotowano: wygodną sypialnię, kuchnię, jadalnię, łazienkę, garderobę oraz część wypoczynkową z rozkładaną sofą.  Obiekt znajduje się w centrum jurajskiego miasteczka Żarki. To idealna opcja dla rodzin, par, ale i gości biznesowych.  To doskonałe miejsce do wypoczynku na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Obiekt jest umiejscowiony w pobliżu najpopularniejszych żareckich atrakcji.

 

- Apartamenty są na parterze, co jest dodatkowy plusem dla rodzin z dziećmi. Wygodny metraż - 34, 48 i 50 mkw – zapewniają komfortowy wypoczynek - informuje Barbara Banaszczyk, przedstawicielka Spółdzielni Socjalnej Manufaktura prowadzącej Sweet Apartments. - Postawiliśmy nie tylko na wielkości, ale i wyposażenie. W kuchni ulokowano lodówkę, płytę kuchenną, przybory, kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny. W każdej łazience znajduje się suszarka, a w części wypoczynkowej telewizor z płaskim ekranem. Na gości czekać będzie słodki upominek.

 

Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Parking jest dostępny przed obiektem, przy spokojnej ulicy.  Każdy z gości otrzymuje voucher zniżkowy na warsztaty w Manufakturze Słodyczy Hokus Pokuss w Żarkach. Z resztą blisko stąd i do innych atrakcji dla rodzin, aktywnych turystów lubiących i wyprawy rowerowe i piesze, gdyż Żarki leżą przy szlakach turystycznych. Atutem jest również leśniowskie sanktuarium, zabytkowe centrum miasteczka, słynne Żareckie Jarmarki, czy interaktywne Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie w Żarkach.

 

Goście są obsługiwani w języku angielskim i ukraińskim. Obiekt jest dostępny przez cały rok.

 

INFO:
Sweet Apartments
Ul. Marsz. J. Piłsudskiego 22, 42 – 310 Żarki, tel. 530 815 045
sweetapartments.zarki@gmail.comhttps://slodkieapartamenty.pl/
Zdjecia: Sweet Apartments w Żarkach.
Więcej informacji na stronie https://slodkieapartamenty.pl/
Wyświetlenia:  10
Lokalizacja:

Ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 22
42-310 Żarki
Gmina: Żarki
Powiat: myszkowski


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Lokalizacja: 
W mieście
Kategoria: 
Noclegi

Kontakt:
Telefon: +48 530 815 045

Strona internetowa: http://slodkieapartamenty.pl/
Informacje ogólne:
Dostępność Całoroczny
Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
W pobliżu
Zakwaterowanie w pobliżu
Żarki
0.26 km
Żarki
0.37 km
Gastronomia w pobliżu
Żarki
0.22 km
Żarki
0.33 km
Wydarzenia w pobliżu
Żarki
2024-09-01
0.27 km
Zapraszamy na Jurajskie Mistrzostwa NA SKRAJU PRZEŁAJU, które odbędą się w malowniczych Przewodziszowicach koło Żarek. To wyjątkowa okazja, aby połączyć pasję do biegania i nordic walking z niesamowitymi krajobrazami Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Żarki
2024-07-06
0.60 km
Wielka Wojna na Jurze to nowa wystawa czasowa Piotra i Krzysztofa Ormanów w Starym Młynie w Żarkach. Wystawa nie tylko dla miłośników tematu.
Jaroszów
2024-07-31
3.49 km
Serdecznie zapraszamy na Zlot Ciągników i Samoróbek przy świetlicy w Jaroszowie. Wstęp Wolny.