Agrogospodarstwo Jurajska Bajka

Miejscowość:
Przybynów
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

- Postanowiłam zmienić swoje życie. Kupiłam dom w Przybynowie i przeprowadziłam się do jurajskiej wioski zostawiając życie w mieście – mówi Teresa Gradzik.
Pokoje są urządzone w domu otoczonym rozległym zielonym podwórkiem. Na parterze mieszkają gospodarze, a na piętrze trzy pokoje przygotowano z myślą o gościach.  w przyziemiu jeden duosobowy niewielki pokój z umywalką ,łazienka z prysznicem oraz duża dobrze wyposażona kuchnia Łącznie miejsc wystarcza dla 13 wypoczywających.  Wszystkie pokoje  na piętrze mają jedną wspólną łazienkę z wanną. 
- Każdy pokój duży i przestronny, wielkości 20 metrów kwadratowych. W  jednym duże podwójne łóżko i dwa pojedyncze , w drugim jedno podwójne i trzy pojedyncze Trzeci pokój jest z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem pojedynczym. Każda sypialnia jest urządzona w innym stylu i kolorze – dodaje gospodyni.
Dom z przodu domu jest otoczony ogrodem. Z tyłu domu przygotowano miejsce do parkowania na ogrodzonej posesji. Na podwórku dla gości jest również miejsce do wypoczynku oraz specjalna wiata, która stanowi rodzaj letniego pokoju z widokiem na pola i łąki.
- Znam się na medycynie naturalnej. Sama ją praktykuję od wielu, wielu lat. Zamierzam w swojej działalności agroturystycznej wykorzystać te umiejętności – dodaje Teresa Gradzik. – Jestem również bioenergoterapeutą, refleksologiem, Mistrzem Gongu, Biomasażystą. Pozwoli mi to na stworzenie ofertę wypoczynku, które wyróżniają się na tle innych oferowanych na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W październiku zaproponowałam gościom warsztat t worzenie orgonitów.
Nowe gospodarstwo agroturystyczne jest położone przy wjeździe do Przybynowa od strony Żarek. Jest stąd blisko do atrakcji jurajskiego miasteczka Żarki – Sanktuarium Leśniowskiego, Muzeum Dawnych Rzemiosł, dawnej synagogi.
- Na miejscu w Przybynowie jest Miniskansen Wsi Jurajskiej, co stanowi nie lada atrakcję dla turystów. Z Przybynowa jest również niedaleko do zamków w Olsztynie, Mirowie i Bobolicach. Położenie blisko atrakcji na pewno ułatwi prowadzenie nowej działalności – dodaje pani Teresa.

Wyświetlenia:  147
Lokalizacja:

Ul. Żarecka 4
42-310 Przybynów
Gmina: Żarki
Powiat: myszkowski


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Lokalizacja: 
W lesie, Na wsi
Kategoria: 
Noclegi

Kontakt:
Telefon: +48 793 149 928
Telefon komórkowy: +48 793 149 928

Social media: 
Informacje ogólne:
Rodzaj obiektu:  Agroturystyka

Dostępność Całoroczny
Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
W pobliżu
Żarki
3.36 km
Zakwaterowanie w pobliżu
Przybynów
0.18 km
Wysoka Lelowska
1.98 km
Wydarzenia w pobliżu
Niegowa
2024-03-24
11.77 km
24 marca 2024 zapraszamy do Niegowy na wymagający dla Wymagających bieg typu trail na dystansie półmaratonu, ćwierćmaratonu oraz bieg zakwalifikowany jako luźna piątka. Tak jak półmaraton jest przeznaczony do biegania, tak pozostałe dystanse będą uzupełnione o konkurencje marszu nordic walking.