Rezydencja Leśniów w Żarkach

Miejscowość:
Żarki
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

 

Dom urządzony ze smakiem i wyczuciem kolorów oraz z nowoczesnym wyposażeniem. W 5 pokojach i jednym apartamencie zapewniono gościom komfortowe warunki do wypoczynku. Rezydencja Leśniów w Żarkach zaprasza rodziny, grupy przyjaciół, pielgrzymów oraz aktywnych turystów: rowerzystów, czy wspinaczy.

 

 

- Mamy 14 miejsc noclegowych. Każdy pokój jest z łazienką. Apartament posiada własny aneks kuchenny. Na parterze znajduje się jadalnia z wyposażoną kuchnią. Stąd bezpośrednie wyjście na taras i na ogród – informują Wioletta i Wiesław Trepka, właściciele Rezydencji Leśniów w Żarkach.

 

Obiekt jest położony w spokojnej lokalizacji w dzielnicy Żarek – Leśniowie. Wejście na posesję i do budynku możliwe jest wyłącznie przy pomocy kodu bądź karty. Budynek jest monitorowany. Do dyspozycji gości parking oraz bezpłatna sieć WiFi.


Przy budynku przygotowano strefy relaksu: dwa tarasy z meblami wypoczynkowymi oraz częścią grillową. Istnieje możliwość korzystania z ogrodu.

 

Komfortowe pokoje znajdują się na parterze i piętrze. Są wyposażone wygodne hotelowe łóżka, zestawy ręczników dla każdego z gości. W ogólnodostępnej kuchni zapewniono wszelkie wyposażenie od talerzy po ekspres do kawy, mikrofalówkę oraz toster. Na życzenie jest zapewnione łóżeczko turystyczne dla dziecka do 3 roku życia.

 

Rezydencja Leśniów znajduje się w doskonałym położeniu w stosunku do jurajskich atrakcji. Czerwony rowerowy Szlak Orlich Gniazd przebiega przed domem. Z resztą to nie jedyna możliwość dla rowerzystów, bo bardzo blisko obiektu znajdują się najlepsze ścieżki rowerowe łączące Żarki z atrakcjami Złotego Potoku, czy Mirowa i Bobolic. Okolice Żarek, w tym Przwodziszowice, Czatachowa oraz Suliszowice to obszar wspinaczki skałkowej.

 

W bezpośrednim sąsiedztwie rezydencji zlokalizowane jest Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej. Bardzo blisko, bo w samych Żarkach, czekają liczne atrakcje: Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie, Wehikuł Czasu na Jurajskim Szlaku,  papugarnia Jurajskie Ptaki, czy Manufaktura Słodyczy. W sezonie wakacyjnym dostępny jest basen kąpielowy z plażą i boiskiem do siatkówki plażowej.

 

INFO:
Rezydencja Leśniów
ul. Wschodnia 3

42 – 310 Żarki

tel. 506  078 469

rezydencjalesniow@gmail.com
Polub na Fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=61550498080263

 

 

Zdjęcia: Rezydencja Leśniów w Żarkach

Wyświetlenia:  13
Lokalizacja:

Ul. Wschodnia 3
42-310 Żarki
Gmina: Żarki
Powiat: myszkowski


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Lokalizacja: 
W mieście
Kategoria: 
Noclegi

Kontakt:
Telefon: +48 506 078 469
Social media: 
Informacje ogólne:
Dostępność Całoroczny
Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
W pobliżu
Zakwaterowanie w pobliżu
Żarki
0.23 km
Żarki
0.77 km
Żarki
0.99 km
Gastronomia w pobliżu
Żarki
0.20 km
Żarki
1.31 km
Żarki
1.31 km
Wydarzenia w pobliżu
Żarki
2024-07-06
0.68 km
Wielka Wojna na Jurze to nowa wystawa czasowa Piotra i Krzysztofa Ormanów w Starym Młynie w Żarkach. Wystawa nie tylko dla miłośników tematu.
Żarki
2024-09-01
1.04 km
Zapraszamy na Jurajskie Mistrzostwa NA SKRAJU PRZEŁAJU, które odbędą się w malowniczych Przewodziszowicach koło Żarek. To wyjątkowa okazja, aby połączyć pasję do biegania i nordic walking z niesamowitymi krajobrazami Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Jaroszów
2024-07-31
2.79 km
Serdecznie zapraszamy na Zlot Ciągników i Samoróbek przy świetlicy w Jaroszowie. Wstęp Wolny.