Victoria Hotel & Restaurant

Miejscowość:
Olkusz
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Hotel Victoria*** położony jest w Olkuszu bezpośrednio przy Drodze Krajowej 94, pomiędzy Krakowem a Katowicami. Dojazd do centrum obu miast jak i lotnisk: Balice, Pyrzowice zajmuje tylko około 50 minut.

Bliska odległość do miejsc takich jak: Ruiny Zamku w Rabsztynie, Ruiny Zamku w Ogrodzieńcu, Pustynia Błędowska, Zamek w Pieskowej Skale oraz wiele innych - czyni hotel bardzo atrakcyjnym turystycznie.

Mile widziani są goście z całej Polski - łącznie do dyspozycji pozostają 44 pokoje (ponad 90 miejsc noclegowych). Organizowane chętnie imprez okolicznościowe  w szczególności osoby zamieszkujące okoliczne miejscowości m.in: Olkusz, Kraków, Sosnowiec, Dąbrowę Górniczą, Zawiercie, Mysłowice, Jaworzno, Chrzanów, Sławków, Oświęcim i wszystkie pozostałe (woj. małopolskie i śląskie).

 

Pokoje:

W ofercie znajdują się pokoje: jedno-, dwu-, trzyosobowe, polecane dla rodzin z dziećmi pokoje typu studio oraz apartamenty.

 

Restauracja:

 

W naszym menu wszystkie smaki i aromaty łączą się w niecodziennych, wykwintnych i pięknie zaserwowanych daniach. To doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy zarówno firmowe jak i rodzinne. W okresie letnim restauracja dysponuje tarasem, zapraszając na doznania kulinarne na otwartym powietrzu w wakacyjnej atmosferze.

 

Bankiety

Bankiety należą do najbardziej eleganckich przyjęć, zatem ich organizację warto powierzyć profesjonalistom. W zależności od okazji, przyjęcie może mieć bardziej swobodny lub oficjalny charakter. Przejawia się to w strojach zaproszonych gości, a także w menu i wystroju sali bankietowej.

 

 

Sale konferencyjne: 

W obiekcie znajduje się  wszystko, co potrzebne, by z sukcesem zorganizować konferencję, spotkanie kadry zarządzającej, warsztaty, szkolenia, pokazy oraz imprezy integracyjne.

Sale wyposażone są w tablicę typu flip -chart, papier, mazaki, dostęp do internetu, projektor multimedialny, nagłośnienie, na życzenie laptop.

 

źródło : https://www.victoria.olkusz.pl/

 

Kontakt:

Victoria Hotel & Restaurant

Mickiewicza 18
32-300 Olkusz

Telefon:

+48 32 754 41 31
+48 32 645 55 00
recepcja@victoria.olkusz.pl

Konferenje, szkolenia, rezerwacje grupowe:
marketing@victoria.olkusz.pl

 

Wyświetlenia:  46
Lokalizacja:

Ul. Adama Mickiewicza 18
32-300 Olkusz
Gmina: Olkusz
Powiat: olkuski


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Lokalizacja: 
W mieście, W centrum miasta
Kategoria: 
Noclegi

Kontakt:
Telefon: +48 327 544 131
Telefon: +48 326 455 500

Strona internetowa: http://www.victoria.olkusz.pl
Informacje ogólne:
Rodzaj obiektu:  Hotel

Dostępność Całoroczny
Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
W pobliżu
Olkusz
0.32 km
Pogoda
Katowice
Zakwaterowanie w pobliżu
Rabsztyn
3.05 km
Osiek
5.00 km
Bukowno
5.48 km
Gastronomia w pobliżu
Rabsztyn
3.04 km
Klucze
5.70 km
Sławków
10.96 km
Wydarzenia w pobliżu
2024-04-09
18.74 km
Jura Krakowsko- Częstochowska, oprócz bogactwa przyrody , obfituje w niezapomniane imprezy i wydarzenia. Sezon turystyczny przed nami . Prezentujemy Kalendarium Wydarzeń Jurajskich na rok 2024 z najważniejszymi propozycjami imprez na terenie gmin członkowskich Związku Gmin Jurajskich.