Audio tours

OLSZTYN – JURAJSKIE MIASTECZKO I ZAMEK DLA DZIECI


Zapraszamy na przygotowaną specjalnie dla dzieci audiowycieczkę po Olsztynie koło Częstochowy!
W tym pięknym zakątku Jury Krakowsko-Częstochowskiej spotkamy się z wszechobecnymi aniołami, będziemy podziwiać wyjątkową szopkę Jana Wewióra, staniemy wreszcie przed ruinami wspaniałego zamku,  którego historia jest tak bogata, że z pewnością nikogo nie zanudzi.
Zatem, spotkajmy się w Olsztynie!

Listen to the audio tour
Route map
You can rent an audio guide in the following PIT:
Punkt Informacji Turystycznej w Olsztynie

Punkt Informacji Turystycznej znajduje się w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

W Punkcie można się dowiedzieć o ważnych obiektach historycznych i sakralnych znajdujących się na terenie Gminy Olsztyn, atrakcjach i szlakach turystycznych, uzyskać praktyczne informacje o lokalizacji miejsc noclegowych, gastronomicznych czy komunikacji miejskiej.

Można także zaczerpnąć informacji o aktualnych imprezach kulturalnych i sportowych odbywających się na terenie Gminy. Można otrzymać bezpłatne foldery, mapy i wydawnictwa, a także skorzystać z Internetu.

Od czerwca 2013 roku istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia audioprzewodnika z GPS z wgranymi wycieczkami i trasami turystycznymi.

Najświeższe informacje o regionie można wyszukać w infokiosku zawieszonym na zewnątrz budynku. Jest to interaktywne urządzenie z informacjami o najciekawszych atrakcjach turystycznych, wydarzeniach czy miejscach wypoczynkowych województwa śląskiego. Za pomocą tego urządzenia można zapoznać się z promowanymi produktami turystycznymi naszego województwa takimi jak: Szlak Zabytków Techniki Województwa Śląskiego, Szlak Kulinarny Śląskie Smaki czy Szlak Orlich Gniazd. Urządzenie pozwala na korzystanie z Internetu i wyszukiwanie różnorodnych informacji potrzebnych turystom. Daje również możliwość wysłania wiadomości oraz zdjęć (wykonanych za pomocą infokiosku) drogą elektroniczną.

Ilość gwiazdek: 2

 

 

 

 


Address
Piłsudskiego 15
42-256 Olsztyn
Facility availability
whole year
Opening hours
  • poniedziałek - piątek: 7.30- 15.30
  • sobota - niedziela - NIECZYNNE

UWAGA KOMUNIKAT!!!

Z uwagi na obowiązującą sytuację ws. sytuacji epidemicznej w Polsce, zmiania się funkcjonowanie punktu informacji turystycznej - kontakt wyłącznie telefoniczny albo email.

Contact data
Phone: +48 34 32 85 313
Telefon komórkowy: 668 398 010
WWW: www.olsztyn-jurajski.pl
Email: olsztyn@silesia.travel