Punkt Informacji Turystycznej MOK Sławków - Dział Kultury Dawnej

Miejscowość:
Sławków
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Punkt Informacji Turystycznej jest placówką prowadzoną w ramach Działu Kultury Dawnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Sławkowie.

Jego celem jest udzielanie kompleksowej informacji o atrakcjach turystycznych miasta i regionu - w DKD można uzyskać informację o zabytkach, trasach turystycznych, życiu kulturalnym Sławkowa oraz obejrzeć bogatą ekspozycję muzealną poświęconą górnictwu, rzemiosłu i handlowi dawnego miasta, wystawę etnograficzną oraz archeologiczną dotyczącą historii osady.

Punkt świadczy usługi przewodnickie w obrębie Sławkowa, zajmuje się także dystrybucją materiałów promocyjnych: pocztówek, map i przewodników, książek oraz folderów dotyczących miasta, Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Śląska.

By umożliwić odwiedzającym korzystanie z informacji zawartych w Internecie w Punkcie zainstalowano ogólnodostępne stanowisko komputerowe.

Ilość gwiazdek: 2

 

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  16
Lokalizacja:

Ul. Rynek 9
41-260 Sławków
Gmina: Sławków


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Kategoria: 
Informacja turystyczna

Kontakt:
Telefon komórkowy: +48 607 785 554


Dostępność Całoroczny Z uwagi na trwające prace remontowe Punkt Informacji Turystycznej będzie nieczynny do odwołania. Informacje dotyczące lokalnej turystyki można uzyskać pod numerem : 607-785-554.
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Trasa narciarska
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
W pobliżu
Sławków
0.00 km
Sławków
0.10 km
Pogoda
Katowice
Zakwaterowanie w pobliżu
Sławków
0.81 km
Sławków
1.17 km
Dąbrowa Górnicza
6.61 km
Gastronomia w pobliżu
Sławków
0.02 km
Sławków
0.15 km
Sławków
1.16 km