Maria Żemojcin Agroturystyka - Spa

Miejscowość:
Zelków
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Dom położony jest u wrót Jury Krakowsko-Częstochowskiej w dolinie Kluczwody. Wokół domu rozciąga się duży, kwitnący przez cały rok ogród. W małym stawie zasilanym czystą, krystaliczną wodą, bijącą z głębokich źródeł, kumkają wiosną żaby a cały rok pływają dzikie kaczki. Czasem, chociaż rzadko zapuści się tu czapla siwa w poszukiwaniu ryb na przekąskę.

Dla naszych gości posiadamy duże dla 6 osób jacuzzi na świeżym powietrzu, osłonięte od wiatru, deszczu i śniegu szklanymi ścianami i dachem, też ze szkła. Sauna wprawdzie niewielka, bo tylko na 3-4 osoby, zawsze czeka na naszych gości. 

Powyżej na zboczu ukryte wśród drzew jest miejsce na ognisko, gdzie nie tylko można posmażyć kiełbaski, ale również przypomnieć sobie wszystkie biesiadne piosenki i to do tego na cały głos! Od wiosny do lata rozpinamy w ogrodzie duży namiot, gdzie w większym gronie można zorganizować spotkanie i grillowanie w bliskości przyrody. Oprócz tego każdy nasz oddzielny apartament posiada maleńki indywidualny ogródek, gdzie można odpocząć, napić się kawy i porozmawiać tylko we własnym gronie.Wyświetlenia:  802
Lokalizacja:

Ul. Kluczwody 3
32-082 Zelków
Gmina: Zabierzów
Powiat: krakowski


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Lokalizacja: 
Na wsi
Kategoria: 
Noclegi

Kontakt:
Telefon: +48 122 851 791
Telefon komórkowy: +48 604 070 120

Strona internetowa: http://jura-noclegi.pl
Informacje ogólne:
Rodzaj obiektu:  Agroturystyka

Dostępność Całoroczny
Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
Pogoda
Katowice
Gastronomia w pobliżu
Biały Kościół
1.83 km
Biały Kościół
2.70 km
Wielka Wieś
3.35 km
Zabierzów
3.74 km
Wydarzenia w pobliżu
Brak wydarzeń w pobliżu