Hotel Łokietek

Miejscowość:
Czajowice
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

3-gwiazdkowy Hotel Łokietek jest miejscem, w którym po całym dniu pełnym spotkań biznesowych czy turystycznych wrażeń odnajdą Państwo komfort i przyjazną atmosferę oraz najwyższej jakości usługi. Hotel usytuowany jest przy drodze krajowej 94 przy samym Ojcowskim Parku Narodowym, 15-20 minut od Krakowa, 30 minut drogi samochodem z lotniska Balice oraz 60 minut z lotniska Pyrzowice. Przestronne, nastrojowe wnętrza naszej restauracji, wyjątkowa atmosfera oraz niezwykłe bogactwo smaków to wizytówka restauracji Łokietek pod Krakowem.

Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę oraz bezpłatny Internet. Noclegi w pokojach 1 lub 2 osobowych. W ofercie są również 4 luksusowe apartamenty typu Junior Suite. W cenę noclegu może być wliczone również śniadanie które podawane jest w formie szwedzkiego stołu, które serwowane w zestawach odpowiadających indywidualnym gustom klientów. Najnowsza technologia sprawia, że w razie konieczności, z łatwością możemy pracować będąc daleko od domu i pozostawać w łączności z całym światem. Oprócz noclegów, obiekt dysponuje również restauracją, której przestronne, nastrojowe wnętrza, wyjątkowa atmosfera oraz niezwykłe bogactwo smaków to wizytówka "Łokietka" pod Krakowem.

Nie ważne czy jesteś w interesach czy przyjechałeś się zrelaksować, nasze przestronne pokoje zapewniają wszystko, abyś mógł się odprężyć. Jeśli szukasz hotelu w okolicach Olkusza lub Ojcowa pod Krakowem to trafiłeś we właściwe miejsce.

Szczegółowe informacje, cennik i rezerwacje na stronie:

www.hotel-lokietek.pl

 

 

Wyświetlenia:  445
Lokalizacja:

Ul. Ojcowska 126
32-089 Czajowice
Gmina: Wielka Wieś
Powiat: krakowski


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska, Małopolska
Lokalizacja: 
Na wsi, Inny
Kategoria: 
Noclegi

Kontakt:
Telefon: +48 123 972 222

Strona internetowa: www.hotel-lokietek.pl
Informacje ogólne:
Rodzaj obiektu:  Hotel

Dostępność Całoroczny
Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
Pogoda
Katowice
Zakwaterowanie w pobliżu
Czajowice
1.08 km
Jerzmanowice
1.53 km
Sułoszowa
3.04 km
Gastronomia w pobliżu
Biały Kościół
2.25 km
Ojców
3.10 km
Biały Kościół
3.69 km
Wydarzenia w pobliżu
Brak wydarzeń w pobliżu