Trattoria Mamma Mia

Miejscowość:
Kraków
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Słoneczna Italia przywołuje na myśl niezapomniane wspomnienia z podróży – góry piękne o każdej porze roku, turkusowe morze, winnice dające najdoskonalsze wina na świecie, krajobrazy Toskanii, i w końcu słońce Sycylii, którego się nie zapomina i smaki, za którymi się po prostu tęskni...

Z tej tęsknoty zrodziła się myśl o stworzeniu Trattorii, w której można odnaleźć prawdziwe włoskie smaki: pizze na delikatnym, cienkim cieście z pieca opalanego drewnem, makarony według włoskich receptur, najrozmaitsze wędliny i sery z Półwyspu Apenińskiego, oliwy tłoczone z oliwek pierwszej jakości i oczywiście wina z malowniczych włoskich winnic.

Czar naszych potraw i rodzinną włoską atmosferę Goście Mamma Mia zapamiętają na długo.

Nasza restauracja mieści się przy ulicy Karmelickiej na Starym Mieście, nieopodal Rynku.. Taka lokalizacja sprawia, że za aromatem prawdziwych, pachnących południowym słońcem dań przybywa do nas wielu Gości.

Krakowianie z wielkim upodobaniem odwiedzają restaurację Mamma Mia, a szczególnym szacunkiem darzą nas obcokrajowcy. Podczas swoich wizyt w Krakowie, kiedy już raz skuszą się na serwowane przez naszego szefa kuchni posiłki, zawsze wracają ponownie, nawet kilkukrotnie.

Trudno w całym mieście o bardziej włoskie miejsce i… lepszą pizzę. Dania, które serwujemy, są przyrządzone według tradycyjnych przepisów i z najwyższej jakości produktów. Każdy zamówiony przez naszych Gości posiłek powstaje z pasji i miłości do włoskiej kuchni.

„Trattoria Mamma Mia to miejsce, które zauroczy Was smakami...”

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  41
Lokalizacja:

Ul. Karmelicka 14
31-128 Kraków
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Kategoria: 
Gastronomia

Kontakt:
Telefon: +48 124 222 868
Telefon: +48 124 300 492

Strona internetowa: http://mammamia.net.pl/
Informacje ogólne:
Rodzaj obiektu:  Restauracja

Dostępność Całoroczny
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
Pogoda
Katowice
Zakwaterowanie w pobliżu
Kraków
0.16 km
Kraków
0.18 km
Kraków
0.25 km
Kraków
0.32 km
Kraków
0.40 km
Gastronomia w pobliżu
Kraków
0.12 km
Kraków
0.31 km
Kraków
0.34 km
Kraków
0.39 km