Hotel Stary

Miejscowość:
Kraków
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

HOTEL STARY jest laureatem renomowanego paryskiego konkursu Prix Villégiature, zdobywcą tytułu „najpiękniejszego hotelowego wnętrza w Europie”.
W naszym zachwycającym atmosferą, elegancją i stylem budynku tradycja idealnie współgra z nowoczesnością. Dumni z kilkusetletniej historii kamienicy, stosujemy współczesne, najwyższe standardy hotelarstwa.
Pięciogwiazdkowy hotel posiada 53 pokoje umieszczone na sześciu piętrach w dwóch częściach budynku: historycznej i nowej. Każdy z poziomów wyróżnia odmienna kolorystyka i dekoracja.

HOTEL STARY dysponuje 53 pokojami o najwyższym standardzie. Z myślą o komforcie naszych Gości stworzyliśmy pokoje przestronne i wytworne, o unikatowych aranżacjach i niepowtarzalnym stylu. Przy ich wystroju zastosowaliśmy najszlachetniejsze materiały. Dekoracje, autorskie projekty mebli oraz oświetlenia dodają wnętrzom elegancji i uroku. Dla wygody naszych Klientów każdy pokój posiada bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu. Goście Hotelu otrzymują 10% rabat w restauracjach wszystkich hoteli Grupy (Hotel Pod Różą i Copernicus w Krakowie).
Nasz Hotel oferuje:

8 pokoi jednoosobowych
27 pokoi dwuosobowych
7 pokoi dwuosobowych z dwoma łóżkami
4 małe apartamenty - pokoje typu Junior Suite
4 apartamenty
3 apartamenty luksusowe

Pokoje znajdują się na piętrach I – VI, a każdy poziom różni się kolorystyką pomieszczeń, która współgra ze stonowaną dekoracją.
Dzięki położeniu Hotelu w samym sercu Krakowa, niektóre pokoje posiadają balkony z przepięknym widokiem na Rynek Główny – jedyne w swoim rodzaju Sukiennice oraz wieże Kościoła Mariackiego.

HOTEL STARY oferuje nie tylko wypoczynek w komfortowych warunkach, ale również wykwintne dania oraz specjalnie wyselekcjonowane wina, serwowane w naszych restauracjach i barach.
W restauracji Trzy Rybki, gdzie menu zmienia się wraz z porami roku, mogą Państwo skosztować dań inspirowanych tradycyjną kuchnią polską.

Na aperitif, deser, koktajl czy wyśmienitą, aromatyczną kawę zapraszamy do Lounge Baru.

Letnia Restauracja i SKY BAR, położone na dachu Hotelu, kuszą nie tylko orzeźwiającymi napojami oraz wspaniałymi deserami, lecz również niepowtarzalnym widokiem na Rynek Główny.

Wyświetlenia:  5
Lokalizacja:

Ul. Szczepańska 5
31-011 Kraków
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Lokalizacja: 
W centrum miasta
Kategoria: 
Noclegi

Kontakt:
Telefon: +48 123 840 808

Strona internetowa: www.stary.hotel.com.pl
Informacje ogólne:
Rodzaj obiektu:  Hotel

Dostępność Całoroczny
Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
Pogoda
Katowice
Zakwaterowanie w pobliżu
Kraków
0.24 km
Kraków
0.27 km
Kraków
0.30 km
Kraków
0.32 km
Kraków
0.39 km
Gastronomia w pobliżu
Kraków
0.09 km
Kraków
0.13 km
Kraków
0.16 km
Kraków
0.17 km
Wydarzenia w pobliżu
Kraków
2022-08-06
0.18 km
46. edycja Targów tradycyjnie pozwoli na bezpośredni kontakt z żywą kulturą ludową.
Kraków
2022-09-17
1.64 km
Pierwszy dzień Juromanii 2022 w Klasztorze Ojców Paulinów na Skałce w Krakowie
Kraków
2022-09-18
1.64 km
Drugi dzień w ramach wydarzeń w trakcie Juromanii 2022 w Klasztorze Ojców Paulinów na Skałce w Krakowie
Kraków
2022-08-14
1.78 km
Stwory, białogłowy i wojowie – smok zaprasza na Błonia! Wielobarwne, gwarne i gościnne miasteczko otworzy swoje bramy – zupełnie jak w czasach Kraka – dla gości z najbliższych i najdalszych zakątków Polski i świata.
Szyce
2022-08-13
10.03 km
Drodzy mieszkańcy, sympatycy Gminy oraz Wielkowiejskiego Targu, 7 maja wystartował III sezon targowy. Serdecznie Was zapraszamy co dwa tygodnia do odwiedzania nas na Targu w Szycach.