Szczegóły atrakcji turystycznej
Kategoria: Nocleg

Alpin Office & Alpin Expedic


Pole kempingowe Alpin Camp

Pole namiotowe wraz z parkingiem dla kamperów Alpin Camp znajduje się w Białym Kościele na obrzeżach Ojcowskiego Parku Narodowego – lokalizacja stanowi zatem idealną bazę wypadową do zwiedzania Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dysponujemy ogromnym terenem pełnym zieleni, sprzyjającym aktywnej rekreacji i grom plenerowym. Dysponujemy terenem tak dużym, że bez problemu znajdziesz swoją samotnię. Na spragnionych silniejszych wrażeń czeka flota samochodów terenowych wraz z kierowcami i kadrą instruktorską. Chętnie pomożemy Ci zagospodarować czas wolny.

Masz ochotę na przejażdżkę rowerową, trekking, zwiedzanie miejscowych jaskiń, czy wspinaczkę skałkową? Nie ma sprawy. Dostosujemy się do Twojego poziomu zaawansowania.Na terenie kempingu znajduje się także ogromna drewniana wiata (300m2), z miejscem na ognisko i grilla. Do dyspozycji podróżnych są także prysznice, toalety, prąd.

Cennik:
Jedna osoba – 15zł
Dziecko do lat 4 – bezpłatnie
Dziecko do lat 14 – 10zł
Camper – 30zł
Przyczepa – 20zł
Namiot – 10zł
Samochód – 10zł
Prąd – 10zł
Pies – 5zł
Drewno na ognisko – 20/40/60zł
Worek węgla – 15zł

Dane kontaktowe:
Alpin Office & Alpin Expedic
ul. Krakowska 186
32-089 Biały kościół
Wielka Wieś
+48 501 755 417
alpinoffice@alpinexpedic.eu
http://alpinexpedic.eu/alpin-camp/

Lokalizacja
Krakowska 186
Biały Kościół
Wielka Wieś
Jura Krakowsko-Częstochowska
na wsi
Informacje ogólne
: campingi i pola biwakowe
: brak
Kontakt
: +48 501 755 417
: alpinoffice@alpinexpedic.eu
: http://alpinexpedic.eu/alpin-camp/
Miejsca noclegowe
: parking
Dostępność
: cały rok

Nie jesteś zalogowany. Aby skorzystać z planera podróży musisz się zalogować.

Przejdź do strony logowania.

Atrakcje
Trasy
Galerie
Szlak kulinarny Śląskie Smaki
Kroczyce
Zajazd położony w malowniczej scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej oferuje dania kuchni staropolskiej, jurajskiej i m... więcej>>
Mysłowice
Są takie miejsca gdzie wchodzisz i od razu czujesz się jak w gościnie u przyjaciół.
Katowice
Restauracja Moodro to niepowtarzalny lokal w starej maszynowni należącej do Muzeum Śląskiego w Katowicach. Tradycje nasz... więcej>>
W pobliżu
Jaskinia Wierzchowska posiada najdłuższą trasę turystyczną ze wszystkich jaskiń w Polsce. Prowadzi ona krętym Przesmykiem Długim poprzez Salę z Kotłami i Hotelik do największej komory jaskiniowej - Sali Balowej i dalej do Sali Człowieka Pierwotnego. Ściany i strop komór pokrywa ładna szata naciekowa. Dużą atrakcją są nietoperze (gł. podkowce małe) oraz pająki meta menardi. Jaskinię Wierzchowską można zwiedzać z wykwalifikowanym przewodnikiem. Prowadzi przez nią wytyczona, bezpieczna i profesjonalnie oświetlona trasa.
Korzkiew
Pierwsze dokumenty z 1352 roku mówią o górze Korzkiew, na której znajdował się zamek wzniesiony tu przez ród herbu Syrokomla. W XV wieku był on własnością mieszczanina Piotra Krupka, następnie znalazł się w rękach rodziny Ługowskich.
Ojców
U podnóża romantycznej góry zamkowej, oraz wzdłuż całej Doliny Prądnika w XIX wieku powstało modne uzdrowisko goszczące wiele znakomitości. Warto zatrzymać się tu na dłużej, aby móc dokładnie przedeptać wszystkie udostępnione turystom ścieżki i zwiedzić inne atrakcje turystyczne, między innymi tutejsze jaskinie. My z kolei udajemy się w kierunku południowym do Prądnika Korzkiewskiego i zamku w Korzkwi.
zobacz więcej
Noclegi
Czajowice
Zajazd znajduje się w idealnym punkcie wypadowym do Ojcowskiego Parku Narodowego, jak i całej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Skrzyżowanie wielu szlaków turystycznych (pieszych i rowerowych), wspaniała atmosfera oraz świetne jedzenie sprawia, że jest doskonałym miejscem na wakacyjną wycieczkę lub weekendowy wypad za miasto.
zobacz więcej
Gastronomia
Zajazd znajduje się w idealnym punkcie wypadowym do Ojcowskiego Parku Narodowego, jak i całej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Skrzyżowanie wielu szlaków turystycznych (pieszych i rowerowych), wspaniała atmosfera oraz świetne jedzenie sprawia, że jest doskonałym miejscem na wakacyjną wycieczkę lub weekendowy wypad za miasto.
zobacz więcej