Szczegóły atrakcji turystycznej
Kategoria: Nocleg

Gospodarstwo agroturystyczne u Mosura


Dom położony jest w pięknym zakątku malowniczej Doliny Prądnika w środku Ojcowskiego Parku Narodowego. Gospodarstwo ma do dyspozycji pokoje 2-, 3-, i 4-osobowe z tv, łazienkę oraz kuchnie w pełni wyposażoną. Udostępniony do zwiedzania czynny młyn gospodarczy z XIX w. Obok domu znajduje sie duża łąka z miejsce na grilla i ognisko, w pobliżu jest wygodna altana gdzie można odpoczywać na łonie natury z pięknymi widokami na skały, lasy, i łąki. Gwarantujemy komfortowe warunki wypoczynku miłą atmosferę i piękną przyrodę.

www.ojcow.pl/noclegi/u_mosura/u_mosura.htm

Lokalizacja
Młyny 4
32-047 Ojców
Skała
małopolska
na wsi
Informacje ogólne
: agroturystyka
: brak
Kontakt
: +48 12 3892984
: www.ojcow.pl/noclegi/u_mosura/u_mosura.htm
Dostępność
: cały rok

Nie jesteś zalogowany. Aby skorzystać z planera podróży musisz się zalogować.

Przejdź do strony logowania.

Atrakcje
Trasy
Galerie
Szlak kulinarny Śląskie Smaki
Kroczyce
Zajazd położony w malowniczej scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej oferuje dania kuchni staropolskiej, jurajskiej i m... więcej>>
Dąbrowa Górnicza
Restauracja Zagłębie Smaku znajduje się na pierwszym piętrze hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej.
Mysłowice
Są takie miejsca gdzie wchodzisz i od razu czujesz się jak w gościnie u przyjaciół.
Jankowice
Karczma Wiejska leży w malowniczym zakątku wsi na skraju lasów pszczyńskich vis a vis Rezerwatu „Żubrowisko” w Jankowica... więcej>>
W pobliżu
Ojców
Osada młynarska Boroniówka składająca sie z zabytkowego młyna i tartaku wodnego do dzis działającego otwarta jest dla zwiedzających od maja tego roku. Boroniówkę nie tylko się zwiedza można również uczestniczyć w mieleniu i pytlowaniu maki oraz cięciu drewna , zapraszamy również do naszej kawiarenki na kawę , herbatę i własne wypieki.
Ojców
Kaplica "Na Wodzie" p.w. św. Józefa Rzemieślnika (Robotnika), znajduje się w miejscu dawnych łazienek zdrojowych, które przerobiono na obiekt sakralny w 1901 r.
Ojców
U podnóża romantycznej góry zamkowej, oraz wzdłuż całej Doliny Prądnika w XIX wieku powstało modne uzdrowisko goszczące wiele znakomitości. Warto zatrzymać się tu na dłużej, aby móc dokładnie przedeptać wszystkie udostępnione turystom ścieżki i zwiedzić inne atrakcje turystyczne, między innymi tutejsze jaskinie. My z kolei udajemy się w kierunku południowym do Prądnika Korzkiewskiego i zamku w Korzkwi.
zobacz więcej