Szczegóły atrakcji turystycznej
Kategoria: Gastronomia

Rogate Ranczo


Gospodarstwo Agroturystyczne Rogate Ranczo położone jest w niezwykłej scenerii lasów z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w Zabierzowie pod Krakowem. Rogatego Ranczo powstało aby zaspokoić potrzębę wypoczynku na łonie natury, ale również zostało stworzone z myślą o najmłodszych odkrywcach, głodnych nowcyh przygód. To miejsce przyazjne maluchom, gdzie nie będą się nudzić i będą chciały tutaj powrócić.

Wyjątkowy charakter Rogatego Rancza sprawia, że każdy poczuje się tu jak prawdziwy mieszkaniec Dzikiego Zachodu. Mini ZOO, Chata Trapera, Szałas Kowboja czy Domek Apacza, to miejsca, w których znajdziemy coś fascynującego i w oka mgnieniu przeniesiemy się do gorącego Teksasu. W domku grillowym przygotowywane są smakowite potrawy, a w Saloonie szeryf ugości wszystkich spragnionych gości.

Rogate Ranczo organizuje: urodziny i zabawy dla dzieci, przyjęcia okolicznościowe, imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie i panieńskie, paintball, jazdę quadami, i wiele innych propozycji. Klient indywidualny również znajdzie coś dla siebie.

Do dyspozycji:

- Sala taneczno-biesiadna mieszcząca 200 osób lub w warunkach plenarnych nawet do 500 osób
- Scena z zadaszonym podestem
- Nagłośnienie, oświetlenie oraz wsparcie multimedialne
- Miejsce na ognisko
- Drink bar
- Bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi
- Transport
- Miejsca noclegowe - współpraca z pobliskimi hotelami
- Profesjonalną kuchnię serwującą przepyszne dania nie tylko z grilla

Szczegółowe informacje na stronie www.rogateranczo.eu

Lokalizacja
ulica Stanisława Kmity 26
Zabierzów
Zabierzów
małopolska, Jura Krakowsko-Częstochowska
na wsi
Informacje ogólne
: karczma, restauracja, zajazd
: polska
Kontakt
: +48 664151517
: +48 664151512
: +48 664151518
: biuro@rogateranczo.pl
: www.rogateranczo.eu
Ceny i udogodnienia
: parking, udogodnienia dla dzieci
Dostępność
: cały rok

Nie jesteś zalogowany. Aby skorzystać z planera podróży musisz się zalogować.

Przejdź do strony logowania.

Atrakcje
Trasy
Galerie
Szlak kulinarny Śląskie Smaki
Mysłowice
Są takie miejsca gdzie wchodzisz i od razu czujesz się jak w gościnie u przyjaciół.
Kroczyce
Zajazd położony w malowniczej scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej oferuje dania kuchni staropolskiej, jurajskiej i m... więcej>>
Jankowice
Karczma Wiejska leży w malowniczym zakątku wsi na skraju lasów pszczyńskich vis a vis Rezerwatu „Żubrowisko” w Jankowica... więcej>>
W pobliżu
Jaskinia Wierzchowska posiada najdłuższą trasę turystyczną ze wszystkich jaskiń w Polsce. Prowadzi ona krętym Przesmykiem Długim poprzez Salę z Kotłami i Hotelik do największej komory jaskiniowej - Sali Balowej i dalej do Sali Człowieka Pierwotnego. Ściany i strop komór pokrywa ładna szata naciekowa. Dużą atrakcją są nietoperze (gł. podkowce małe) oraz pająki meta menardi. Jaskinię Wierzchowską można zwiedzać z wykwalifikowanym przewodnikiem. Prowadzi przez nią wytyczona, bezpieczna i profesjonalnie oświetlona trasa.
Korzkiew
Pierwsze dokumenty z 1352 roku mówią o górze Korzkiew, na której znajdował się zamek wzniesiony tu przez ród herbu Syrokomla. W XV wieku był on własnością mieszczanina Piotra Krupka, następnie znalazł się w rękach rodziny Ługowskich.
zobacz więcej