Szczegóły atrakcji turystycznej
Kategoria: Gastronomia

Restauracja pod Baranem


Istniejemy od 1997 roku i w ciągu tych lat zyskaliśmy znakomitą renomę wśród wielu Klientów.
Mieszczański, przytulny wystrój i klimat, który tworzą antyczne meble, dwa kominki - w sezonie zimowym opalane drewnem - oraz nastrojowa muzyka sprawiają, że każdy z Gości czuje się u nas doskonale. Restauracja posiada pięć klimatyzowanych, kameralnych sal mieszczących w sumie 90 osób (przy rezerwacji całego lokalu 110 osób). Jedna z sal przeznaczona jest wyłącznie dla osób palących.

Naszą specjalnością jest kuchnia polska z akcentami kuchni europejskiej. Wszystkie potrawy przygotowujemy sami nie używając półproduktów, dlatego każde danie jest przyrządzane indywidualnie zaraz po złożeniu zamówienia. Wysoka jakość dań nie oznacza wysokiej ceny - sprawdźcie sami! Staramy się od lat utrzymywać bardzo korzystny stosunek jakości potraw do ceny. Jesteśmy pierwszą restauracją w Krakowie posiadającą bogatą kartę dań bezglutenowych.

Serdecznie zapraszamy!

Lokalizacja
ulica św. Gertrudy 21
31-049 Kraków
Kraków
Jura Krakowsko-Częstochowska
w centrum miasta
Informacje ogólne
: restauracja
: polska
Kontakt
: +48 12 429 40 22
: restauracja@podbaranem.com
: http://www.podbaranem.com/
Dostępność
: cały rok

Nie jesteś zalogowany. Aby skorzystać z planera podróży musisz się zalogować.

Przejdź do strony logowania.

Atrakcje
Trasy
Galerie
Szlak kulinarny Śląskie Smaki
Mysłowice
Są takie miejsca gdzie wchodzisz i od razu czujesz się jak w gościnie u przyjaciół.
Kroczyce
Zajazd położony w malowniczej scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej oferuje dania kuchni staropolskiej, jurajskiej i m... więcej>>
Jankowice
Karczma Wiejska leży w malowniczym zakątku wsi na skraju lasów pszczyńskich vis a vis Rezerwatu „Żubrowisko” w Jankowica... więcej>>
W pobliżu
Kraków
Na koniec naszej wędrówki udajemy się do Krakowa. Górujący nad miastem na wzgórzu nieopodal Wisły zamek Wawel jest bez wątpienia najważniejszym z zamków znajdujących się na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej.
Kraków
Jeden z największych i najważniejszy, po Katedrze Wawelskiej, kościół Krakowa. Należy do najbardziej znanych zabytków Krakowa i Polski.
zobacz więcej