Подробности: Туристические достопримечательности
Категория: гастрономия

Miód Malina Restauracja


Na Trakcie Królewskim, w reprezentacyjnej kamienicy zwanej dawniej pałacem Stadnickich, już od wielu lat istnieje Miód Malina. Od samego początku powstania Miód Maliny, chcieliśmy aby była uosobieniem dobrego smaku i gustu, kojarzyła się ze znakomitym serwisem i niepowtarzalną atmosferą. Dbamy o te wartości każdego dnia, by każdy nasz Szanowny Gość czuł się wyjątkowo i by to co serwujemy poprzez nasz zespól znakomitych kucharzy było nie tylko smaczne, ale podane w wyjątkowej oprawie przez profesjonalny uprzyjmy serwis.

Istniejąc od wielu lat, wiemy i wierzymy że jakość i smak potraw są dla restauracji najważniejsze. Dlatego też współpracujemy od lat z najlepszymi dostawcami produktów polskich regionalnych oraz z firmami które dla nas sprowadzają włoskie smaki do Krakowa. Mamy pewność że wszystko co serwujemy w karcie jest autentyczne, bo zależy nam na wydobywaniu i pogłębianiu naturalnych smaków z naturalnych przypraw i ziół. Dlatego też w Miód Malinie proponujemy naszym gościom także sezonowe specjały, niemal co miesiąc inne. W sezonie jesiennym proponujemy więc ręcznie robione gołąbki z kaszą ze śliwami i grzybami z delikatnym sosem truflowym, gęś pieczoną na św. Marcina z grzybami i kaszą jęczmienną po krakowsku, a na deser racuszki z jabłkami z musem waniliowym i karmelowym. Przygotowujemy to właśnie po to, by kuchnia polska zyskała różne oblicza, jak nasze polskie cztery pory roku.

 

 

Местоположение
улица Grodzka 40
31-044 Kraków
Kraków
Краковско-Ченстоховская Юра
в центре города
общая информация
: ресторан
: польская, старопольская
Контактные данные
: +48 12 430 04 11
: +48 501 866 124
: restauracja@miodmalina.pl
Доступность
: круглый год

Nie jesteś zalogowany. Aby skorzystać z planera podróży musisz się zalogować.

Przejdź do strony logowania.

Достопримечательности
Трассы
Галерея
Кулинарный маршрут Силезские вкусы
Kroczyce
The restaurant is located in a picturesque area of Krakow-Czestochowa Upland and offers traditional Polish, Jurassic an... Больше>>
Jankowice
The restaurant is situated in a picturesque village, on the edge of the Pszczyna forests, vis a vis Bison Reserve "Żubro... Больше>>
Рядом
Kraków
В конце нашего путешествия перейдите на Краков. Возвышаясь над городом на холме, недалеко от Вавель и Вислы, без сомнения, наиболее важных замков в Краковско-Ченстоховской.
Подробнее