Подробности: Туристические достопримечательности
Категория: гастрономия

Del Papa Ristorante


Restauracja Del Papá istnieje od 2005 roku i zdążyła już zgromadzić całkiem spore grono wiernych gości. Są wśród nich artyści, dziennikarze i biznesmeni, ale także i studenci, bo ceny są na tyle zróżnicowane, że właściwie na każdą kieszeń.
Każdy kto lubi włoską kuchnię znajdzie tu tradycyjne dania z tego kraju jak risotto, carpaccio wołowe i rybne, minestrone czy ossobuco, doskonałe pizze na cienkim, chrupiącym cieście i spory wybór makaronów.

Są też dania bardziej oryginalne i cieszące się ogromnym powodzeniem, owoce morza. Podawane tu od czwartku mule przez wielu uznane zostały za najlepsze w Krakowie.

Makarony można skomponować samemu wybierając ulubioną pastę i dowolny sos, a jest w czym wybierać. Większość makaronów jest robionych przez nas na miejscu, podobnie jak sami pieczemy grissini, ciabattę i foccacio.

Każdy z sosów kucharz przyrządza na bieżąco, a wszystkie używane w Del Papá produkty są świeże, prawdziwie włoskie i jak najlepszej jakości. Starannie dobrana karta win, nie tylko włoskich, w bardzo rozsądnych cenach, jest mocną stroną restauracji.

Местоположение
улица Św. Tomasza 6
31-014 Kraków
Kraków
Краковско-Ченстоховская Юра
в центре города
общая информация
: ресторан
: итальянская
Контактные данные
: 48 12 421 83 43
: +48 507 097 522
: restauracja@delpapa.pl
: http://www.delpapa.pl/
Доступность
: круглый год

Nie jesteś zalogowany. Aby skorzystać z planera podróży musisz się zalogować.

Przejdź do strony logowania.

Достопримечательности
Трассы
Галерея
Кулинарный маршрут Силезские вкусы
Kroczyce
The restaurant is located in a picturesque area of Krakow-Czestochowa Upland and offers traditional Polish, Jurassic an... Больше>>
Jankowice
The restaurant is situated in a picturesque village, on the edge of the Pszczyna forests, vis a vis Bison Reserve "Żubro... Больше>>
Рядом
Подробнее