Подробности: Туристические достопримечательности
Категория: гастрономия

Zielone TarasyRestauracja w Krakowie


Kraków to magiczne miasto, które słynie z bogatej historii i smacznej kuchni. W Krakowie można dobrze zjeść odwiedzając niejedną restaurację. Restauracja Zielone Tarasy od lat dba o to, aby zarówno mieszkańcy tego historycznego miasta, jak i odwiedzający je turyści wracali ponownie. Wyjątkowe położenie, rodzinna atmosfera i niezapomniane smaki to niektóre z jej walorów.


Smaki na każdą porę dnia
W restauracji zamówić można dania charakterystyczne dla każdej pory dnia – od śniadań, lunchów po obiad, deser i kolację. Proponujemy kuchnię ekologiczną oraz bezglutenową.W Krakowie naszą restaurację wyróżnia zdrowe jedzenie, które przyrządzamy na podstawie świeżych sezonowych warzyw. Gotujemy bez glutaminianu sodu i kostek rosołowych. Do wyrobów mącznych używamy mąki z pełnego przemiału oraz jajek od kur z wolnych wybiegów. Restauracja nie korzysta z kuchenki mikrofalowej, bo chcemy, aby każdy klient otrzymał świeże danie, a nie odgrzewany na szybko posiłek. Smacznie zjedzą u nas zarówno dorośli, jak i najmłodsi Goście, dla których oferujemy specjalne menu. Ci natomiast, którzy preferują restauracje z kuchnią wegańską i wegetariańską, w Zielonych Tarasach również mogą liczyć na swoje ulubione dania.
Krajobrazy poprawiają apetyt


Zadbaliśmy także o otoczenie – oddajemy do dyspozycji naszych Gości klimatyczną oranżerię oraz wyjątkowe tarasy, które są pełne kwiatów i roślin. Można z nich podziwiać nie tylko panoramę Krakowa, ale także Beskidów, a niekiedy i Tatr. Dla tych, którzy Kraków biorą pod uwagę przy okazji organizacji różnych przyjęć okolicznościowych jak:


urodziny,
wesela,
rocznice,
chrzciny, itp.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w tym zakresie.


Restauracja świadczy również usługi cateringowe dla firm oraz osób prywatnych.

Местоположение
улица Al. Słowackiego 64
Kraków
Kraków
Краковско-Ченстоховская Юра
в центре города
общая информация
: бар, ресторан
: польская, итальянская
Контактные данные
: +48 12 631 13 00
: 505 177 226
: office@zielone-tarasy.eu
: http://www.zielone-tarasy.eu/
Доступность
: круглый год

Nie jesteś zalogowany. Aby skorzystać z planera podróży musisz się zalogować.

Przejdź do strony logowania.

Достопримечательности
Трассы
Галерея
Кулинарный маршрут Силезские вкусы
Kroczyce
The restaurant is located in a picturesque area of Krakow-Czestochowa Upland and offers traditional Polish, Jurassic an... Больше>>
Jankowice
The restaurant is situated in a picturesque village, on the edge of the Pszczyna forests, vis a vis Bison Reserve "Żubro... Больше>>
Рядом
Подробнее